خبر

 • تک بورد - تریلرهای مورد علاقه ما از جشنواره هفته Geeked نتفلیکس

  تریلرهای مورد علاقه ما از جشنواره هفته Geeked نتفلیکس
  14 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Netflix اولین رویداد مجازی هفته Geeked خود را به پایان رسانده است ، یک جشن پنج روزه که تریلرهای جدید زیادی را برای نمایش های آینده به طرفداران ارائه می دهد. موارد بیشتری وجود دارد که می توانید در بایگانی YouTube Netflix جستجو کنید ، اما ما در اینجا چند برجسته را برجسته کرده ایم که به احتمال زیاد مورد توجه مخاطبان ما قرار خواهد گرفت.

  Resident Evil: Infinite Darkness بر اساس حق امتیاز برجسته ترسناک بقا ساخته شده است که در سال 1996 شروع به کار کرد. سری جدید CGI نتفلیکس بین وقایع Resident Evil 4 و Resident Evil 5 و ستاره ها تنظیم شده است کلر ردفیلد و لئون اس کندی ، شخصیت های آشنا در جهان RE. برای نمایش در 8 جولای 2021 به دنبال آن بگردید.

  ما همچنین در مورد یک سری جدید زنده زنده RE که در دست ساخت است اطلاعات کسب کردیم. اطلاعات بیشتر در اینجا با مجوز از Polygon.

  نمایش Cuphead! بر اساس پلتفرمر کارتون یکپارچهسازی با سیستمعامل سال 2017 ساخته شده است ، و وین بردی را در نقش King Dice بازی می کند. نتفلیکس این نمایش را به عنوان یک کمدی شخصیت محور توصیف می کند که به دنبال ماجراهای کاپ هد و برادرش ، موگمن انجام می شود.

  هیچ تاریخ برای اولین بار مشخص نشده است ، بنابراین در حال حاضر ، تنها کاری که باید ادامه دهیم این زیرچشمی نگاه کردن است .

  ماه گذشته نتفلیکس تصاویر جدیدی را برای Masters of the Universe: Revelation به اشتراک گذاشت و اکنون ، برای اولین بار شاهد دیدن سری انیمیشن های عملیاتی هستیم. اگر صداپیشگی و داستان بتواند مطابق با آثار هنری باشد ، ما در اینجا واقعاً با یک برخورد واقعی روبرو خواهیم شد.

  پنج قسمت اول این پروژه 10 اپیزودی قرار است در 23 جولای وارد شود.

  دیگر در جنگل گم نشده اید. با Ciri در فصل 2 TheWitcher ملاقات کنید. تیزر مختصری برای فصل دو سریال Witcher به اشتراک گذاشت. اگرچه فقط دوازده ثانیه اجرا می شود ، اما ظاهراً تعداد زیادی تخم مرغ عید پاک در این تیزر پر شده است. اگر از علاقه مندان به این مجموعه باشید ، بدون شک می خواهید بیش از یک بار آن را تماشا کنید تا ببینید چه چیزی را می توانید انتخاب کنید.

  یک رویداد مجازی WitcherCon نیز در نظر گرفته شده است برای 9 ژوئیه که "شگفتی ها و اولین نگاه های منحصر به فرد "

  زیادی را نوید می دهد

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری