خبر

 • تک بورد - ترامپ نماینده كنگره آمریكا را كه 1500 دلار بودجه مبارزات انتخاباتی خود را برای بازی های استیم خرج كرده بود ، عفو می كند

  ترامپ نماینده كنگره آمریكا را كه 1500 دلار بودجه مبارزات انتخاباتی خود را برای بازی های استیم خرج كرده بود ، عفو می كند
  22 روز و 19 ساعت قبل

  دانکن هانتر ، نماینده سابق کنگره ایالات متحده را که به دلیل سوuse استفاده بیش از 250،000 دلار از بودجه مبارزات انتخاباتی برای هزینه های شخصی ، از جمله 1500 دلار در بازی های Steam ، به جرم خود اعتراف کرد ، یادتان هست؟ وی به جرایم خود به 11 ماه زندان محکوم شد اما پس از بخشش توسط دونالد ترامپ ، هر زمان را در پشت میله های زندان نمی گذراند.

  هانتر و همسرش مارگارت در سال 2018 به دلیل استفاده از بودجه مبارزات انتخاباتی برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات متفرقه برای خود و خانواده شان بین سال های 2010 تا 2016 متهم شدند. علاوه بر هتل ها ، تعطیلات خارج از کشور و بلیط هواپیما ، پول هر روز خرج می شد اقلامی مانند مواد غذایی ، آب و برق و لباس. آنها همچنین 500 دلار برای پرواز خرگوش حیوان خانگی خانواده ، Eggburt ، در سراسر كشور هزینه كردند. چیزی که توجه بازیکنان را به خود جلب کرد ، البته هزینه ای بالغ بر 1.528.68 دلار (که قبلاً 1،302 دلار بود) برای عناوین Steam هزینه شده بود.

  هانتر ادعا کرد پسر نوجوانش پشت یک اتهام Steam است ، در حالی که دیگران از تلاش او بودند برای جلوگیری از دسترسی به سیستم عامل ، PC Gamer می نویسد.

  مارگارت که این ماه تقاضای طلاق کرد ، سال گذشته به اتهام خود اعتراف کرد. وی در مارس 2020 به سه سال مشروط و هشت ماه حبس خانگی محکوم شد.

  كتابخانه بخار شكارچی می كند ، عفو می كند؟

  < p> Hunter سرانجام در یك فقره سوusing استفاده از بودجه مبارزات انتخاباتی خود در سال 2019 به جرم خود اعتراف كرد. قرار بود 11 ماه حكم زندان وی پس از به تعویق افتادن تاریخ اصلی مه 2020 به دلیل Covid-19 طی دو هفته آغاز شود - 4 ژانویه 2021. اما او هر وقت را در زندان نخواهد گذراند.

  طبق درخواست Politico ، بخشش هانتر توسط ترامپ "به درخواست بسیاری از اعضای کنگره انجام می شود " کاخ سفید اضافه می کند که هانتر اقدامات کمیسیون انتخابات فدرال باید به عنوان یک پرونده مدنی به جای دادگاه کیفری مورد رسیدگی قرار می گرفت. همچنین اشاره می کند که "" آقای هانتر بیشتر زندگی بزرگسالی خود را به خدمات عمومی اختصاص داده است "، و تورهای خود در عراق و افغانستان را هنگام خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده برجسته کرد.

  هفته گذشته ، شایعات ادعا کردند که ترامپ در مورد بخشش راس اولبریخت فکر می کرد ، اما بنیانگذار جاده ابریشم یکی از 15 بخشش و تخفیفاتی بود که رئیس جمهور در 22 دسامبر انجام داد ، همسر هانتر نیز نبود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری