خبر

 • تک بورد - تحت تأثیر یک نفوذگر روس به دلیل رانندگی بنتلی با دوست دخترش به پشت بام تحت تعقیب است

  تحت تأثیر یک نفوذگر روس به دلیل رانندگی بنتلی با دوست دخترش به پشت بام تحت تعقیب است
  10 روز و 17 ساعت قبل

  WTF ؟! برخی از اینفلوئنسرها برای دیدگاه ها هر کاری را انجام می دهند ، از جمله ، به نظر می رسد ، دوست دختر دستبند خود را به پشت بام ماشین ببندند و در اطراف رانندگی کنند. اما این بدلکاری سرگئی کوسنکو را با بازرسی ترافیک دولتی مسکو که طبق گزارشات در حال بررسی این حادثه است دچار مشکل کرده است.

  كوسنكو با ارسال ترفندهاي خطرناك در گذشته ، پنج ميليون نفر را تشكيل داده است. جدیدترین ویدئوی اینستاگرام او نشان می دهد که اینفلوئنسر روسی در بنتلی در خیابان های مسکو حرکت می کند. در حالی که هیچ چیز غیر عادی در این مورد وجود ندارد ، دوست دختر کوسنکو در آن زمان به پشت بام بسته شد ، با نوار چسب زده و به او دستبند زد.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  پستی که سرگئی به اشتراک گذاشت کوسنکو (sergey_kosenko)

  کوسنکو نوشت که "قبلاً 20 بار " این کار را انجام داده است. "او ادعا می کند که این یکی از بسیاری از " آزمایش "های اعتماد " است که زوج انجام می دهند - مطمئنا مشاوره ایمن تر خواهد بود.

  این ویدیو ممکن است پیروان جدیدی را برای کوسنکو به دست آورد ، اما بازرسی ترافیک دولتی مسکو تحت تأثیر قرار نگرفت. این بیانیه در تلگرام منتشر کرد که در آن آمده است: "کارکنان بازرسی ترافیک دولتی مسکو بررسی واقعیت ویدئویی را که در اینترنت منتشر شده بود ، بررسی کردند که در آن دختری روی سقف یک ماشین در حال حرکت بسته شده است. "

  کوسنکو در پست بعدی اینستاگرام خود نوشت که او و دوست دخترش از این حادثه عذرخواهی کردند و آنها را جریمه کردند ، هرچند بعید است 750 روبل (حدود 10 دلار) این زوج را ورشکسته کند. کوسنکو گفت که از دست دادن این پول "شرم آور" است.

  طبق نشریه روسی Life (از طریق اینسایدر) ، بنتلی متعلق به کوسنکو نبود و 68 جریمه پرداخت نشده به آن ضمیمه شده بود. این اولین بار نیست که جنجال هایش توجه را به خود جلب می کند: او به دلیل شرکت در مهمانی با نقض قوانین کووید -19 از اندونزی اخراج شد و با رانندگی یک موتورسیکلت از روی اسکله در حالی که زنی در دست داشت کل جزیره بالی را عصبانی کرد. در پشت.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  پستی که توسط سرگئی کوسنکو (sergey_kosenko)

  به اشتراک گذاشته شده است

  البته عوامل تأثیرگذار با بدلکاری های اینچنینی بیگانه نیستند. ممکن است ستاره TikTok را که برای یک "چالش کرونا" صندلی های توالت را لیس می زد ، به یاد داشته باشید ، افرادی که Tide Pods ، Kiki Challenge و Bird Box Challenge می خورند. گرایش روسی به نام "پخش سطل زباله " یا "پخش thrash " ، جایی که مردم خود را در حال انجام اقدامات خطرناک برای پول ثبت می کنند. این در حال حاضر منجر به مرگ چندین نفر شده است ، از جمله یک مرد 60 ساله که در جریان جریان زنده پس از مصرف 1.5 لیتر ودکا جان باخت.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری