خبر

 • تک بورد - تاکو بل برنامه اشتراک تاکو در روز 10 دلار راه اندازی می کند

  تاکو بل برنامه اشتراک تاکو در روز 10 دلار راه اندازی می کند


  16 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مدل اشتراک در دنیای سرگرمی بسیار موفق بوده است، اما آیا می توان آن را در سایر زمینه های زندگی ما نیز به کار برد؟ Taco Bell قصد دارد این موضوع را پیدا کند زیرا زنجیره رستوران های فست فود یک سرویس اشتراک دیجیتال تاکو راه اندازی کرده است که به اعضا اجازه می دهد هر روز یک تاکو رایگان به مدت 30 روز متوالی بازخرید کنند.

  مشترکین می‌توانند یکی از هفت تاکو مختلف از جمله تاکوی ترد، تاکوی ترد، تاکوی نرم، تاکوی نرم، تاکوی نرم سیب‌زمینی تند، تاکوی دوریتوس لوکو و تاکوی دوریتوس لوکو سوپریم را انتخاب کنند.

  قیمت Taco Lover's Pass 10 دلار است و می‌توان آن را توسط اعضای برنامه جوایز Taco Bell خریداری کرد.

  Taco Bell این ایده را در سپتامبر 2021 در توسان، آریزونا آزمایش کرد و دریافت که 20 درصد از شرکت کنندگان در برنامه پاداش تاکو بل تازه وارد بودند. 20 درصد دیگر برای بار دوم تمدید شد، با تاکو مورد علاقه طرفداران Doritos locos tacos supreme.

  https://techbord.com Taco Bell <b>برنامه</b> <b>اشتراک</b> روزانه 10 دلاری <b>تاکو</b> را راه‌اندازی می‌کند

  خدمات اشتراک مبتنی بر غذا یک پیشنهاد خطرناک است. اگر شما هم مثل من هستید، خوردن یک غذای مشابه هر روز راهی مطمئن برای خسته شدن از آن و عدم تمایل دوباره آن برای ماه ها یا حتی سال ها در یک زمان است.

  از طرف دیگر، همانطور که Taco Bell در طول اجرای آزمایشی خود کشف کرد، این یک راه قوی برای افزایش مشارکت در برنامه پاداش است. علاوه بر این، کسانی که برای بازخرید تاکو رایگان خود وارد می‌شوند، احتمالاً آیتم‌های منوی اضافی را نیز با قیمت معمولی خریداری می‌کنند، بنابراین فروش کلی را افزایش می‌دهند. و برای کسانی که مشترک می شوند اما فقط یک یا دو بار در ماه از آن استفاده می کنند، خوب این یک برد برای تاکو بل نیز هست.

  نظر شما چیست؟ آیا اشتراک‌ها از کنترل خارج می‌شوند یا انعطاف‌پذیری آن‌ها را می‌پسندید، صرف نظر از اینکه در چه دسته‌ای قرار می‌گیرند؟


  تگ ها:

  تاکو , برنامه , اشتراک , دلار , اندازی


خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری