techbord.com بیل گیتس می گوید مدیرعاملان فناوری امروز آمادگی بیشتری برای رسیدگی به مسائل ضد انحصاری دارند

بیل گیتس ، بنیانگذار و مدیرعامل سابق مایکروسافت ، در دهه 1990 هنگامی که وزارت دادگستری از شرکت ردموند شکایت کرد و آن را به نقض قانون ضد انحصار شرمن متهم کرد ، با موشکافی ضد انحصارطلبانه برخورد کرد. او معتقد است كه مدیران فن آوری امروز از اشتباهات او آموخته اند و می خواهند در این زمینه با نهادهای نظارتی درگیر شوند كه از نظر تئوری باید نتیجه بهتری داشته باشد.

در ماه ژوئیه ، کمیته فرعی ضد انحصارى دادگستری مجلس جلسات مهمى را برگزار كرد كه در آن قانونگذاران از مدیران عامل گوگل ، آمازون ، فیس بوك و اپل س questionsالات سختى راجع به شیوه هاى تجارتی خود و به طور خاص نحوه رفتار آنها منجر به انحصارطلبى كردند قدرتی که Big Tech سالهاست در برابر رقبای کوچکتر خود اعمال می کند.

سپس در این ماه ، پس از بیش از یک سال تجزیه و تحلیل بیش از 1.3 میلیون اسناد ، مصاحبه ها و پاسخ های دادرسی ، نمایندگان مجلس به این نتیجه رسیدند که این فناوری شرکت ها واقعاً بیش از حد قدرت جمع کرده بودند. آنها خاطرنشان كردند كه گرچه همه آنها تأثیرات مثبتی بر جامعه داشتند ، اما این امر برای بازارهایی كه در آن فعالیت می كنند هزینه زیادی داشت. و در حالی كه اعضای دموكرات و جمهوریخواهان كمیته فرعی ضد انحصار كاری در مورد نحوه با این مسئله مقابله کنید ، آنها پیشنهاد می کنند که یک Big Tech با یک "منوی کامل از تغییرات بالقوه" در قانون ضد انحصاری فعلی روبرو شود.

این هفته طی مصاحبه CNBC ، بیل بنیانگذار مایکروسافت و مدیر عامل سابق گیتس در این مورد سنجید و خاطر نشان كرد كه وی در مورد میزان نظارت ناشی از بزرگ و موفق شدن شركت شما ساده لوح بوده است. در دهه 90 ، غول ردموندی با چالش های مشابهی روبرو شد و به خاطر پیوند اینترنت اکسپلورر با ویندوز به یک جنگ حقوقی طولانی با وزارت دادگستری کشانده شد.

بیل گیتس می گوید مدیرعاملان فناوری امروز آمادگی بیشتری برای رسیدگی به مسائل ضد انحصاری دارند
tech-culture/بیل-گیتس-می-گوید-مدیرعاملان-فناوری-امروز-آمادگی-بیشتری.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.