خبر

 • تک بورد - بیل و ملیندا گیتس برای طلاق پس از 27 سال ازدواج

  بیل و ملیندا گیتس برای طلاق پس از 27 سال ازدواج
  25 روز و 7 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: جف بزوس و همسر سابقش مک کنزی اسکات تنها زوج فناوری قدرتمند نیستند که خواستار طلاق در دوران Covid-19 هستند. پس از 27 سال ازدواج ، بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت و همسرش ملیندا گیتس نیز قصد خود را برای جدایی اعلام کرده اند. حداقل ، عاشقانه صحبت کردن.

  اطلاعیه مشترک به طور همزمان به هر دو صفحه بیل و ملیندا در توییتر ارسال شد ، حاوی یک پیام توضیحی مختصر. گیتس می گوید که آنها پس از "فکر زیاد" (که البته ناگفته نماند) و "کار زیاد" در مورد روابطشان به این تصمیم رسیده اند. نمی توانیم بگوییم که این مرجع مشاوره یا صرفاً یک سری گفتگوهای شخصی بین این دو است.

  در هر صورت ، به نظر می رسد بیل و ملیندا در شرایط بدی از هم جدا نخواهند شد. موسسه خیریه این زوج ، که به درستی بنام بنیاد بیل و ملیندا گیتس شناخته می شود ، در طول دو دهه گذشته یکی از اصلی ترین تمرکزهای حرفه ای آنها بوده است (در سال 2000 میلادی درهای خود را باز کرد) ، و آنها به کار مشترکی در مورد آن ادامه خواهند داد سایر پروژه های بشردوستانه در آینده.

  این خبر خوب برای عموم مردم است: بنیاد به لطف سرمایه گذاری های قابل توجه خود در زمینه های بهداشت و درمان و تغذیه به تعداد بی شماری در سراسر جهان کمک کرده است.

  pic.twitter.com/padmHSgWGc

  - بیل گیتس (BillGates) 3 مه 2021

  روابط بیل و ملیندا در سال 1987 در یک نمایشگاه تجاری نیویورک آغاز شد ، اما آنها نذورات ازدواج خود را سالها بعد ، در سال 1994 در زمین گلف هاوایی رد و بدل کردند.

  این زوج در بیشتر دهه 90 با هم در مایکروسافت کار می کردند ، اما ملیندا در سال 1996 برای کار در مورد خانواده خود آنجا را ترک کرد. گیتس کمی بیشتر از یک دهه بعد در سال 2008 این کار را دنبال کرد ، وقتی که او از انجام کارهای روزمره در مایکروسافت دور شد تا بیشتر روی بنیاد تمرکز کند.

  باید دید آینده چه خواهد بود برای ملیندا و بیل ، اما ما برای آنها بهترین ها را آرزو می کنیم. قابل ذکر است ، این زوج - یا زوجی که به زودی قرار است در گذشته باشند - در این دوره گذار از زندگی خود "فضا و حریم خصوصی" را برای خانواده خود درخواست می کنند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری