خبر

 • تک بورد - بیشتر آمریکایی‌ها در مورد ارزهای دیجیتال شنیده‌اند، اما تعداد بسیار کمتری روی آنها سرمایه‌گذاری کرده یا از آنها استفاده کرده‌اند

  بیشتر آمریکایی‌ها در مورد ارزهای دیجیتال شنیده‌اند، اما تعداد بسیار کمتری روی آنها سرمایه‌گذاری کرده یا از آنها استفاده کرده‌اند
  14 روز و 17 ساعت قبل

  مرکز تحقیقات پیو در جدیدترین نظرسنجی خود دریافت که 86 درصد از آمریکایی ها حداقل کمی در مورد ارزهای دیجیتال شنیده اند، در حالی که نزدیک به یک چهارم (24 درصد) می گویند که چیزهای زیادی در مورد آنها شنیده اند. تنها 13 درصد گفتند که اصلاً چیزی در مورد کریپتو نشنیده اند.

  علاوه بر این، 16 درصد کامل از افراد مورد سوال می‌گویند که شخصاً در مقطعی روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند، معامله کرده‌اند یا به‌طور دیگری از آنها استفاده کرده‌اند.

  پیو همچنین الگوهایی را در بین استفاده از کریپتو پیدا کرده است. گروه های علاقه مند و جمعیتی برای مثال، احتمال استفاده از هر نوع ارز دیجیتال در مردان تقریباً دو برابر زنان بود. علاوه بر این، ارزهای مجازی در میان جمعیت‌های جوان‌تر محبوبیت بیشتری دارند، به طوری که 31 درصد از افراد 18 تا 29 ساله در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری، معامله یا استفاده کرده‌اند، در مقایسه با تنها سه درصد از افراد 65 ساله یا بالاتر.

  همچنین مشخص شد که رمزگذاری در میان بزرگسالان آسیایی، اسپانیایی و سیاهپوست (به ترتیب) در مقایسه با بزرگسالان سفیدپوست محبوب‌تر است، اگرچه هیچ تفاوت آماری معنی‌داری در کریپتو وجود نداشت. علاقه هنگام بررسی درآمد خانوار.

  پیو از 11505 بزرگسال آمریکایی بین 13 تا 19 سپتامبر 2021 برای این نظرسنجی نظرسنجی کرد، اگرچه تنها 10371 عضو پانل پاسخ دادند که نتیجه آن نرخ پاسخ 90 درصد بود.

  بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال غیرمتمرکز از نظر ارزش بازار، در اوایل سال 2009 عرضه شد، اما سال ها قبل از آن می گذشت. وارد اخلاق اصلی می شود. همانطور که در نظرسنجی Pew نشان داده شده است، ارزهای دیجیتال به طور کلی امروزه با ارزش بازار جمعی نزدیک به 3 تریلیون دلار بسیار شناخته شده هستند.

  اعتبار مستدل Alesia Kozik

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری