خبر

 • تک بورد - بیت کوین پس از اینکه الون ماسک گفت تسلا

  بیت کوین پس از اینکه الون ماسک گفت تسلا "احتمالاً" شروع به پذیرش مجدد آن می کند ، 8٪ جهش می کند ، تأیید منابع X Space
  24 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ قیمت بیت کوین پس از آنکه الون ماسک گفت که تسلا "به احتمال زیاد" شروع به پذیرفتن رمزگذار به عنوان پرداخت مجدد می کند ، افزایش یافته است. پس از سقوط زیر 30،000 دلار برای اولین بار از اول ژانویه ، BTC در زمان نوشتن مقاله به 32،000 $ رسیده است.

  تسلا با اعلام سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری در ماه فوریه ، تاکنون سهم بزرگی در سپر سال Bitcoin داشته است. این شرکت همچنین گفت كه ارز مجازی را به عنوان پرداخت محصولات خود قبول خواهد كرد. اما مدیر عامل شرکت ماسک در ماه مه عقب نشینی کرد و به دلیل نگرانی در مورد تأثیر آن بر اقلیم ، توانایی تسلا را در استفاده از ارز رمزنگاری شده برای مشتریان تسلا به حالت تعلیق درآورد.

  ماسک ، مدتها متهم به داشتن کنترل بیش از حد بر قیمت رمزنگاری ها ، بیت کوین را در ماه ژوئن بالا برد ، زمانی که او گفت تسلا پس از استفاده از انرژی پاک بیشتر ، شروع به پذیرش مجدد آن می کند. دیروز در کنفرانس مجازی B Word ، ماسک تکرار کرد: "من می خواستم کمی دقت بیشتری انجام دهم تا تأیید کنم که درصد مصرف انرژی تجدید پذیر به احتمال زیاد در 50٪ یا بالاتر از آن است ، و گرایش به افزایش این تعداد وجود دارد ، و اگر چنین است تسلا پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد. "

  " به احتمال زیاد جواب این است که تسلا پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد. "

   https://techbord.com بیت کوین 8٪ پس از اینکه الون ماسک گفت تسلا

  بیت کوین در اوایل این هفته به زیر 30،000 دلار سقوط کرد ، اما نظرات ماسک آن را 8٪ افزایش داد و به حدود 32،000 دلار رساند.

  تصویر ماسک به عنوان یک محیط بان اغلب با استقبال از رمزنگاری همسو نیست که بیشتر آن با استفاده از مقادیر زیادی از سوخت های فسیلی استخراج می شود. وی گفت: "ماموریت تسلا تسریع در ظهور انرژی پایدار است. ما نمی توانیم شرکتی باشیم که این کار را انجام می دهد و همچنین در مورد استفاده از انرژی بیت کوین دقت کافی انجام نمی دهیم." / p> > بیت کوین در ماه مه موفق شد که ماسک پیشنهاد کرد تسلا برخی یا کل دارایی های BTC خود را فروخته است ، اما بعداً توضیح داد که این مورد نیست. این میلیاردر روز گذشته تأکید کرد که تسلا همچنان صاحب بیت کوین است ، و همچنین Space X. ماسک افزود که او شخصاً مالک Bitcoin ، Ethereum و Dogecoin است.

  "من ممکن است پمپ کنم ، اما من تخلیه نمی کنم. من قطعاً اعتقادی به بالا بردن قیمت و فروش آن ندارید […] من دوست دارم موفقیت بیت کوین را ببینم ، "ماسک گفت.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری