خبر

 • تک بورد - بیت کوین پس از آگهی شغل آمازون نشان می دهد که شرکت پذیرش رمزنگاری را آغاز می کند ، به 40K دلار نزدیک می شود

  بیت کوین پس از آگهی شغل آمازون نشان می دهد که شرکت پذیرش رمزنگاری را آغاز می کند ، به 40K دلار نزدیک می شود
  15 ساعت و 56 دقیقه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به دلیل ادعاهایی که آمازون قصد دارد رمزنگاری را برای پرداخت بپردازد ، قیمت بیت کوین نزدیک به 40000 دلار افزایش یافته است. چند ساعت پیش BTC برای اولین بار از اواسط ژوئن 39،000 دلار برای اولین بار گذراند و در زمان نوشتن مقاله 38،754 دلار ارزش دارد.

  جهش قیمت در پی کشف اخیر آگهی استخدام یک "ارز دیجیتال و سرب محصول بلاک چین" در آمازون است. در این آگهی آمده است: "تیم پذیرش و تجربه پرداختها به دنبال یک رهبر محصول باتجربه برای توسعه استراتژی ارز دیجیتال و بلاکچین آمازون و نقشه راه محصول هستند."

  به نظر می رسد آمازون در حال آماده شدن برای پیوستن به سایر شرکت ها در پذیرش بیت کوین به عنوان نوعی پرداخت برای محصولات ذکر شده در سایت. یکی از افراد داخلی به City A.M. که این امر قرار است قبل از پایان سال انجام شود و آمازون در حال بررسی رمزگذاری خود برای سال 2022 است.

   https://techbord.com بیت کوین پس از آگهی شغلی آمازون نشان می دهد شرکت شروع به پذیرفتن رمزنگاری می کند ، به $ 40K نزدیک می شود

  بیت کوین امروز صبح بسیار تقویت شد

  " این نیست فقط راه حل هایی را برای راه حل های پرداخت ارز رمزنگاری شده در مقطعی از آینده طی می کنیم - این یک بخش جدایی ناپذیر از مکانیسم آینده نحوه کار آمازون است که کاملاً مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. "او به City AM گفت. "این کار با بیت کوین آغاز می شود - این اولین مرحله اصلی این پروژه رمزنگاری است ، و دستورالعمل از بالا می رود ... خود جف بزوس."

  فرد داخلی ادعا کرد آمازون به دنبال قبول رمزهای رمز دیگر است روش های پرداخت پس از استقرار بیت کوین در سیستم عامل. وی افزود: "Ethereum ، Cardano و Bitcoin Cash قبل از اینکه 8 مورد از محبوب ترین ارزهای رمزپایه را به صورت آنلاین بیاورند ، در ردیف بعدی خواهند بود." "مدت زیادی طول نخواهد کشید زیرا این برنامه ها از قبل وجود دارد و آنها از سال 2019 روی آنها کار می کنند."

  بیت کوین نیز در اوایل سال جاری با افزایش تسلا گفت که بلاکچین شروع به پذیرفتن رمزنگاری می کند ، افزایش مشابهی پیدا کرد ، اما ایلان ماسک این نقشه ها را معکوس کرد. مدیر عامل شرکت اخیراً گفته است که سازنده EV احتمالاً در مقطعی پذیرش BTC را از سر می گیرد و ارزش آن را دوباره بالا می برد. اگر آمازون واقعاً قصد دارد بیت کوین را در آغوش بکشد ، انتظار دارید که سر به فلک بکشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری