خبر

 • تک بورد - بیت کوین پس از آنکه ماسک گفت ، هنگامی که ماینرها از انرژی پاک بیشتری استفاده می کنند ، تسلا پذیرش آن را از سر می گیرد

  بیت کوین پس از آنکه ماسک گفت ، هنگامی که ماینرها از انرژی پاک بیشتری استفاده می کنند ، تسلا پذیرش آن را از سر می گیرد
  14 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ایلان ماسک اخیراً به دلیل توییت هایی که باعث خراب شدن بیت کوین می شود ، با انتقاداتی روبرو شده است ، اما او می تواند قیمت را نیز به سمت بالا سوق دهد. روز یکشنبه ، مدیر عامل شرکت گفت که تسلا پس از تأیید استفاده منطقی از انرژی پاک توسط معدنچیان ، رمزگشایی را از سر می گیرد.

  تسلا در اوایل امسال 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرد و اعلام کرد که ارز دیجیتال را به عنوان پرداخت محصولات خود قبول می کند و قیمت را به 44000 دلار می رساند. در ماه آوریل ، BTC به بالاترین رکورد خود یعنی تقریباً 65000 دلار رسید.

  رابطه عاشقانه تسلا با BTC ماه گذشته زمانی که ماسک تصمیم به قبول سکه به عنوان پرداخت برای تسلا را خنثی کرد ، با اشاره به تأثیرات زیست محیطی ، رابطه معکوس این رابطه برقرار شد. معدن. همین امر باعث افت قیمت بیت کوین شد ، همانطور که پیشنهاد میلیاردر مبنی بر اینکه تسلا سهام خود را فروخته یا می تواند بفروشد. بعداً ماسک تأیید کرد که شرکتش هنوز بیشتر سرمایه خود را در بیت کوین حفظ کرده است ، اما خسارت آن وارد شده است.

  https://techbord.com بیت کوین پس از آنکه ماسک گفت تسلا هنگامی که ماینرها از انرژی پاک بیشتری استفاده می کنند ، دوباره آن را قبول می کند موج می زند

  قیمت بیت کوین در هفته گذشته

  تأثیر بر قیمت بیت کوین خشم بسیاری را برانگیخته است ، از جمله گروهی که ادعا می شود ناشناس است و ویدیویی تهدیدآمیز را با هدف قرار دادن ماسک منتشر کرده اند.

  پاسخ روز گذشته به مقاله ای که در آن مگدا Wierzycka ، مدیر عامل دارایی آفریقای جنوبی Sygnia ، ماسک از وی به دلیل ادعای پمپ و تخلیه بیت کوین انتقاد کرد: >

  این نادرست است. تسلا فقط 10 ~ از دارایی های خود را فروخت تا تأیید کند که BTC بدون جابجایی بازار به راحتی قابل تسویه است. هنگامی که تأیید استفاده معقول (50 ~)) از انرژی پاک توسط معدنچیان با روند مثبت آینده تأیید شود ، تسلا اجازه معاملات بیت کوین را از سر می گیرد.

  - الون ماسک (elonmusk) 13 ژوئن 2021

  ماسک اضافه کرد که " تسلا فقط 10 ~ از دارایی های خود را فروخت تا تأیید کند که BTC بدون جابجایی بازار به راحتی قابل تصفیه است. "غول EV 272 میلیون دلار دارایی دیجیتال در Q1 فروخت ، که به کاهش 101 میلیون دلار خسارت عملیاتی کمک کرد.

  بیت کوین صبح دیروز از حدود 35000 دلار به قیمت فعلی کمی کمتر از 40،000 دلار رسید ، که بالاترین سطح در حدود سه هفته گذشته است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری