خبر

 • تک بورد - بیت کوین در روز اول به عنوان واحد پول رسمی السالوادور 10 هزار دلار کاهش یافت

  بیت کوین در روز اول به عنوان واحد پول رسمی السالوادور 10 هزار دلار کاهش یافت
  10 روز و 13 ساعت قبل

  فیس پالم: دیروز اولین روزی بود که السالوادور بیت کوین را به عنوان ارز رسمی تصویب کرد و چه اتفاقی افتاد؟ قیمت بیت کوین به پایین ترین حد خود در یک ماه اخیر رسید ، از 52000 دلار به زیر 43000 دلار. اما رئيس جمهور نايب باكله نگران نبود. او از سقوط برای خرید 150 بیت کوین اضافی استفاده کرد و دارایی های این کشور را در کل به حدود 550 بیت کوین به ارزش حدود 25 میلیون دلار افزایش داد.

  تنها چند ماه پس از تصویب بیت کوین به عنوان پول قانونی ، دیروز این ارز به عنوان ارز رسمی السالوادور تبدیل شد. امید است که این حرکت برای تعداد زیادی از السالوادورهایی که در خارج از کشور زندگی می کنند ، ارسال پول به خانه برای خانواده هایشان را آسان کند - دولت می گوید بیت کوین می تواند سالانه 400 میلیون دلار در هزینه های معاملات کشور صرفه جویی کند ، اگرچه بی بی سی معتقد است نزدیک به 170 میلیون دلار-و با سه چهارم مردم فاقد حساب بانکی ، طرفداران می گویند که استفاده از بیت کوین انتقال سریع پول را تسهیل می کند.

   https://techbord.com بیت کوین به عنوان ارز رسمی السالوادور در روز اول 10000 دلار کاهش یافت

  اما همه در السالوادور فکر نمی کنند که انتقال به بیت کوین خوب است اندیشه. اعتراضاتی در مورد تصویب آن صورت گرفته است ، بسیاری از آنها بی ثباتی آن را دلیل احتیاط می دانند. این مخالفان به احتمال زیاد دیروز وقتی بیت کوین با افت 15 درصدی به زیر 43000 دلار رسید ، توجیه پذیر بودند. BTC از آن زمان کمی رشد کرده است و در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 45000 دلار در حال حرکت است.

  یکی از مخالفان بوکله گفت که این کاهش باعث شد السالوادور 3 میلیون دلار ضرر کند ، اما رئیس جمهور نظر دیگری داشت. ، توییت کرد که کشور "خرید دیپ " را خریداری می کند - با خرید بیشتر از قیمت پایین تر استفاده کنید. در حال حاضر 150 بیت کوین به 400 موردی که قبلاً داشته است اضافه شده است. "ما یک میلیون در کاغذ چاپی ذخیره کردیم ، " Bukele نوشت.

  به نظر می رسد تخفیف در حال پایان است

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری