خبر

 • تک بورد - به هر حال PAX East 2021 اتفاق نخواهد افتاد ، اما به جای آن سازمان دهندگان در حال برنامه ریزی یک رویداد آنلاین هستند

  به هر حال PAX East 2021 اتفاق نخواهد افتاد ، اما به جای آن سازمان دهندگان در حال برنامه ریزی یک رویداد آنلاین هستند
  25 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ برگزارکنندگان مسئول برگزاری جشنواره های محبوب بازی PAX در اواخر سال گذشته امید زیادی داشتند که بتوانند در سال 2021 بار دیگر رویدادهای حضوری را برگزار کنند. اما متأسفانه ، ادامه محدودیت های Covid-19 خلاف این را تعیین می کند.

  برگزارکنندگانی که میزبان جشنواره های بازی PAX معروف بودند اواخر سال گذشته امید زیادی داشتند که بتوانند در سال 2021 بار دیگر به صورت حضوری شرکت کنند اما متأسفانه ادامه محدودیت های Covid-19 غیر از این است.

  Penny Arcade و ReedPop اعلام کردند که PAX East امسال برگزار نمی شود. این برنامه به طور آزمایشی برای 3 تا 6 ژوئن 2021 برنامه ریزی شده بود. برگزارکنندگان گفتند که اگرچه آنها امیدوارند PAX East بتواند با خیال راحت برگزار شود ، "آنها واقع بینانه باقی ماندند و هیچ بلیط یا مکانی را به غرفه داران نمی فروختند".

  < p> با توجه به نگرانی های مداوم درباره بهداشت عمومی ، ReedPop و Penny Arcade امسال PAX East را برگزار نمی کنند. با توجه به پیشرفت ایالات متحده در زمینه پرداختن به COVID-19 در ماه های اخیر ، ما با احتیاط خوش بین هستیم و West & Unplugged جشن های حضوری 3-6 سپتامبر و 10-12 دسامبر را ادامه خواهیم داد.

  - PAX (pax) 29 مارس 2021

  در عوض ، سازمان دهندگان PAX Online را برای برقراری ارتباط مجدد با طرفداران بازمی گردانند. آن رویداد به طور مجازی برگزار می شود و از 15 ژوئیه تا 18 برگزار می شود. سال گذشته ، PAX Online یک کار 9 روزه بود.

  خبر خوب ، حداقل در حال حاضر ، این است که PAX West و PAX Unplugged همچنان در حال انجام فعالیت های شخصی خود هستند ، در 3-6 سپتامبر و 10-12 دسامبر ، طبق برنامه قبلی. با هر شانس ، این دو رویداد می توانند با جنبه های حضوری رخ دهند و PAX East در اوایل سال 2022 به بوستون باز خواهد گشت.

  آیا در گذشته بیشتر به فکر ایده های بیشتر رویدادهای مجازی رفته اید؟ سال ، یا شما به دنبال تجربه این هستید که یک بار دیگر بتوانید با هم علاقه مندان خود در رویدادهای حضوری شانه خالی کنید؟

  حسن نیت احترام Yiucheung

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری