خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد مزارع مشکوک ماری جوانا یک معدن بیت کوین است که در حال سرقت برق از شبکه بود

  به نظر می رسد مزارع مشکوک ماری جوانا یک معدن بیت کوین است که در حال سرقت برق از شبکه بود
  19 روز و 3 ساعت قبل

  هفته گذشته هنگامی که پلیس انگلیس به یك مزرعه مظنون حشیش یورش برد ، از یافتن ماری جوانا متعجب شدند. آنها مزرعه ای پیدا کردند ، مواظب باشید ، این فقط از انواع دیجیتال بود. استخراج رمزنگاری در منطقه غیرقانونی است ، اما سرقت برق برای تأمین نیرو عملی نیست.

  پلیس وست میدلندز گفت که آنها اخطار داده اند که افراد زیادی از واحد صنعتی مورد نظر بازدید کرده اند. با بررسی دقیق تر ، آنها تعداد زیادی از کانال های سیم کشی و تهویه را مورد توجه قرار دادند. علاوه بر این ، هواپیماهای بدون سرنشین پلیس مقدار قابل توجهی از گرما را که از بالای تاسیسات وارد می شود کشف کردند.

  پلیس به این نتیجه رسید که این باید یک کار پرورش ماری جوانا باشد ، بنابراین آنها یک حکم صادر کردند و آن را در 18 مه اجرا کردند.

  https://techbord.com مزرعه ماری جوانای مشکوک معدن بیت کوین است که برق را از شبکه می دزد

  آنها به جای دارو ، یک معدن ارز رمزنگاری شده پیدا کردند. افرادی که در تمام ساعات روز از بازدید بازدید می کردند احتمالاً فقط سخت افزار را نگهداری می کردند. سیم کشی ، دریچه ها و گرما؟ همه اینها برای دوره استخراج ارز رمزنگاری شده برابر هستند.

  این وضعیت کاملاً شکننده نبود ، زیرا مشخص شد که اپراتورها برق مورد استفاده برای تغذیه دکل ها را می دزدند.

  گروهبان پلیس سندول ، جنیفر گریفین گفت: "مطمئناً آن چیزی نیست که انتظار داشتیم." "درک من این است که استخراج ارز رمزنگاری شده به خودی خود غیرقانونی نیست بلکه به طور واضح برق را از منبع تغذیه برق آن جدا می کند."

  پلیس تجهیزات را توقیف کرده و از طریق عواید به دنبال مالکیت آن خواهد بود. قانون جرم هیچ دستگیری صورت نگرفته است زیرا واحد در زمان حمله خالی از سکنه بود اما پلیس به دنبال تماس با صاحب تاسیسات است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری