techbord.com به محض خروج از دفتر ترامپ ، توییتر محافظت از توییت های خود را متوقف می کند

توییتر خط مشی "استثنای منافع عمومی" دارد که به مقامات منتخب اجازه می دهد بدون حذف توییت های خود برخی از قوانین توییتر را نقض کنند. توییت های توهین آمیز در پشت هشدار پنهان شده و از الگوریتم توصیه توییتر حذف شده اند ، اما به دلیل منافع عمومی در اینترنت باقی مانده اند.

توییتر پس از خروج از دفتر (احتمالاً) دونالد ترامپ در 20 ژانویه 2021 ، حمایت های وی را حذف خواهد کرد. پس از این ، اگر تلقی شود که توییت های وی ناقض قوانین توییتر است ، حذف می شوند.

دونالد ترامپ الهام بخش این سیاست بود.

.... این THUGS یاد و خاطره جورج فلوید را بی احترامی می کنند و من اجازه نمی دهم که این اتفاق بیفتد. فقط با فرماندار تیم والز صحبت کرد و به او گفت که ارتش در تمام مدت با او است. هر مشکلی ما کنترل خود را به عهده خواهیم گرفت اما وقتی غارت شروع می شود تیراندازی شروع می شود. متشکرم!

- دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) 29 مه ، 2020

با این حال ، توییتر روشن کرده است که رویکرد "آنها" به رهبران ، نامزدها و مقامات جهانی بر اساس اصلی است که مردم باید able این چارچوب سیاست در مورد رهبران کنونی جهان و نامزدهای انتخاباتی اعمال می شود ، و نه شهروندان خصوصی که دیگر این سمت ها را ندارند. "

به عبارت دیگر ، ترامپ به زودی مشمول همان قوانینی خواهد شد که بقیه ما باید از آنها پیروی کنیم.

ترامپ در گذشته بارها با توییتر درگیر شده است. در ماه مه ، وی ادعا کرد که توییتر "آزادی بیان را خفه می کند " پس از این پلتفرم ، توییت های خود را در مورد آرای نامه های پستی به عنوان "غیرمستند" و نادرست عنوان کرد. در هفته گذشته ، تقریباً همه توییت های وی برچسب "گمراه کننده" یا "مورد مناقشه" دریافت کرده اند.

مشاهده کنندگان به اتاق های شمارش اجازه داده نمی شوند. من برنده انتخابات شدم ، 71،000،000 رأی قانونی گرفتم. موارد بدی که مشاهده کنندگان ما مجاز به مشاهده آنها نبودند اتفاق افتاد. پیش از این هرگز اتفاق نیفتاده است. میلیون آرا B رایانه ای به افرادی فرستاده شد که هرگز از آنها درخواست نکرده اند! او ممکن است کاملا سکو را ترک کند.

به محض خروج از دفتر ترامپ ، توییتر محافظت از توییت های خود را متوقف می کند
tech-culture/به-محض-خروج-از-دفتر-ترامپ-توییتر-محافظت-از-توییت-های-خود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.