خبر

  • تک بورد - بعد از تعیین وزن کودک برای بزرگسالان ، هواپیما با رانش کمتری پرواز می کند

    بعد از تعیین وزن کودک برای بزرگسالان ، هواپیما با رانش کمتری پرواز می کند
    14 روز و 11 ساعت قبل

    چه اتفاقی افتاده؟ خطاهای نرم افزاری یک واقعیت واقعی است ، اما جدی بودن آنها می تواند به شرایط بستگی داشته باشد. پرواز از انگلستان به اسپانیا بیش از یک تن سنگین تر از حد انتظار بود زیرا مسافران زن با استفاده از عنوان "خانم" به اشتباه کودک شناخته شدند.

    این خطا توسط شعبه تحقیقات تصادفات هوایی (AAIB) به عنوان "حادثه جدی" توصیف شد ، این خطا باعث شد 38 مسافر در پرواز به جای "وزن استاندارد" کودک 35 کیلوگرم (77 پوند) به کودک اختصاص دهند رقم بزرگسالان 69 کیلوگرم (152 پوند) است.

    این اشتباه به این معنی بود که ورق بار هواپیما ، برای محاسبه ورودی ها هنگام پرواز ، از 1،244 کیلوگرم (2743 پوند) اختلاف داشت. خوشبختانه ، خلبان گفت که نیروی رانش فقط "به میزان ناچیزی" کمتر از حد مورد نیاز است. AAIB نوشت: "این بدان معنی بود که عملیات ایمن هواپیما به خطر نیفتاده است." /

    "هواپیما با رانش کمتری پرواز می کند از سر علاقه: چند نفر در این هواپیما کودک هستند؟ ""

    طبق انجمن مطبوعات ، این خطا ناشی از به روزرسانی سیستم رزرو هواپیمایی توئی انگلیس و آلمان در حالی که هواپیماهای آن بودند به دلیل محدودیت های Covid-19. در کشوری که نام آن برنامه نویسی شده است ، عنوان "Miss" برای کودک و "Ms " برای یک زن بزرگسال استفاده می شود.

    هنگام شناسایی مشکل ، سیستم اصلاح شد 11 روز قبل از حادثه ، اما این موارد وزن ورودیهای 21 ژوئیه را اصلاح نکرد.

    "سلامتی و ایمنی مشتریان و خدمه ما همیشه نگرانی اصلی ما است. به دنبال این حادثه منزوی ، ما خطای شناسایی شده در سیستم IT ما را اصلاح کرد. همانطور که در گزارش آمده است ، عملکرد ایمن پرواز به خطر نیفتاده است ". TUI گفت.

    تصویر ارشد: کریگ راسل





خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری