خبر

 • تک بورد - برنامه تلویزیونی ارباب حلقه های آمازون برای یک فصل 465 میلیون دلار هزینه دارد

  برنامه تلویزیونی ارباب حلقه های آمازون برای یک فصل 465 میلیون دلار هزینه دارد
  4 روز و 11 ساعت قبل

  آمازون ایمان زیادی به سری آینده "ارباب حلقه ها" خود قائل است. این شرکت صرفاً در تولید فصل اول یک رکورد 465 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است ، اما این مبلغ را می توان برای "بزرگترین مجموعه تلویزیونی ساخته شده تا کنون" در نظر گرفت.

  آمازون قبلاً در سریال Lord of the Rings شرط بندی کرده بود که 250 میلیون دلار برای تأمین حقوق حق رای دادن در سال 2017 پرداخت کرد. هالیوود ریپورتر تأیید کرد که این شرکت تقریبا 650 میلیون دلار (465 میلیون دلار) برای این شرکت هزینه خواهد کرد. فصل اول - گزارش های اولیه ادعا می کرد آمازون 500 میلیون دلار برای چندین فصل هزینه خواهد کرد. اگرچه این رقم شامل هزینه های شروع کار است ، اما هنوز هم مبلغ ناپسندی است.

  "آنچه می توانم به شما بگویم این است که آمازون فقط در فصل اول حدود 650 میلیون دلار هزینه خواهد کرد" ، استوارت نش ، وزیر توسعه اقتصادی و گردشگری نیوزلند ، به Morning Report گفت. "این خارق العاده است ، واقعاً همینطور است ... این بزرگترین مجموعه تلویزیونی ساخته شده خواهد بود. "

  https://techbord.com برنامه تلویزیونی ارباب حلقه های آمازون با هزینه 465 میلیون دلار برای یک فصل

  کوتوله های بودجه فصل اول سریال Lord of the Rings بزرگترین نمایش ها در تلویزیون تاریخ. هزینه آخرین و گرانترین فصل بازی تاج و تخت 90 میلیون دلار یا هر قسمت 15 میلیون دلار بود. سریال مارول دیزنی برای هر اپیزود 25 میلیون دلار هزینه در بردارد ، که به این معنی است که 9 قسمت اول واندا ویژن در مجموع 225 میلیون دلار بوده است. در همین حال ، ماندالوریان برای فصل اول حدود 100 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

  این نمایش باعث ایجاد جنجال در نیوزیلند - همان مکان مورد استفاده برای فیلم ها - بر سر یارانه های بیشتر از حد معمول توسط کشور دولت '، با اولین فصل واجد شرایط 160 میلیون دلار زیرمجموعه مالیات توسط مالیات دهندگان.

  "این کمک های مالی بخشی از صنعت فیلم بین المللی است ، و بدون این شما دریافت نمی کنید به در نگاه کن ، "گفت نش. Stuff گزارش می دهد که آمازون همچنین برای سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه به عنوان بخشی از معامله با شرکت های محلی مشارکت دارد و می تواند شاخه های دیگری از تجارت خود را در کشور ایجاد کند.

  طبق توصیف رسمی ، لرد نمایش حلقه ها هزاران سال قبل از وقایع هابیت و ارباب حلقه ها توسط جی آر آر تالکین تنظیم شده است و تماشاگران را به دورانی برمی گرداند که در آن قدرت های بزرگ جعل می شوند ، پادشاهی ها به شکوه و سقوط می رسند خراب شود. "این سریال قرار است اواخر سال جاری وارد شود.

  اعتبار تصویر: آندره دیومیدوف

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری