خبر

 • تک بورد - برنامه افزودنی مرورگر Chrome DuckDuckGo اکنون می تواند فناوری ردیابی گروهی Google را مسدود کند

  برنامه افزودنی مرورگر Chrome DuckDuckGo اکنون می تواند فناوری ردیابی گروهی Google را مسدود کند
  11 روز و 10 ساعت قبل

  گوگل فناوری ردیابی Federated Learning of Cohorts (FLoC) خود را به عنوان یک گزینه بیشتر برای احترام به حریم خصوصی کوکی های شخص ثالث ارائه می دهد ، به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد گروه ها یا گروه های کاربر با سابقه مرور مشابه را به جای هدف قرار دادن افراد ، ردیابی کنند. با این حال ، طرفداران حریم خصوصی مانند بنیاد الکترونیکی مرز و رقیب موتور جستجوی خود گوگل ، DuckDuckGo ، با این روش ردیابی که اکنون در

  DuckDuckGo اعلام کرده است که برای جلوگیری از فناوری جدید ردیابی Google ، برنامه افزودنی مرورگر Chrome خود را به روز کرده است. اگرچه این شرکت به کاربران پیشنهاد می دهد که به سادگی استفاده از Chrome را به عنوان م mostثرترین راه برای مسدود کردن FLoC متوقف کنند - این تنها مرورگری است که در حال حاضر از این ویژگی پشتیبانی می کند - کسانی که به دنبال استفاده از Chrome هستند می توانند برنامه افزودنی DuckDuckGo را نصب کنند که اکنون با مسدودسازی ردیاب پیشرفته همراه است. .

  رقیب محرمانه Google ، می گوید موتور جستجوی خود نیز برای غیرفعال کردن FLoC به طور پیش فرض پیکربندی شده است. با این وجود ، این ویژگی آزمایشی برای میلیون ها کاربر Chrome در ایالات متحده خاموش است که بنیاد مرز الکترونیکی آن را "ایده ای وحشتناک" و نقض جدی اعتماد کاربر عنوان کرده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری