خبر

 • تک بورد - برنامه افزودنی مرورگر Chrome DuckDuckGo اکنون می تواند فناوری ردیابی گروهی Google را مسدود کند

  برنامه افزودنی مرورگر Chrome DuckDuckGo اکنون می تواند فناوری ردیابی گروهی Google را مسدود کند
  1 روز و 3 ساعت قبل

  گوگل فناوری ردیابی Federated Learning of Cohorts (FLoC) خود را به عنوان یک گزینه بیشتر برای احترام به حریم خصوصی کوکی های شخص ثالث ارائه می دهد ، به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد گروه ها یا گروه های کاربر با سابقه مرور مشابه را به جای هدف قرار دادن افراد ، ردیابی کنند. با این حال ، طرفداران حریم خصوصی مانند بنیاد الکترونیکی مرز و رقیب موتور جستجوی خود گوگل ، DuckDuckGo ، با این روش ردیابی که اکنون در

  DuckDuckGo اعلام کرده است که برای جلوگیری از فناوری جدید ردیابی Google ، برنامه افزودنی مرورگر Chrome خود را به روز کرده است. اگرچه این شرکت به کاربران پیشنهاد می دهد که به سادگی استفاده از Chrome را به عنوان م mostثرترین راه برای مسدود کردن FLoC متوقف کنند - این تنها مرورگری است که در حال حاضر از این ویژگی پشتیبانی می کند - کسانی که به دنبال استفاده از Chrome هستند می توانند برنامه افزودنی DuckDuckGo را نصب کنند که اکنون با مسدودسازی ردیاب پیشرفته همراه است. .

  رقیب محرمانه Google ، می گوید موتور جستجوی خود نیز برای غیرفعال کردن FLoC به طور پیش فرض پیکربندی شده است. با این وجود ، این ویژگی آزمایشی برای میلیون ها کاربر Chrome در ایالات متحده خاموش است که بنیاد مرز الکترونیکی آن را "ایده ای وحشتناک" و نقض جدی اعتماد کاربر عنوان کرده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری