خبر

 • تک بورد - برخی از دانش آموزان مفهوم فایل ها و پوشه های رایانه ای را درک نمی کنند

  برخی از دانش آموزان مفهوم فایل ها و پوشه های رایانه ای را درک نمی کنند
  12 روز قبل

  WTF ؟! برای خوانندگان این سایت ، این ایده که برخی از دانشجویان در دوره های مختلف از مهندسی گرفته تا فیزیک نمی دانند فایل ها و پوشه ها چیست ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما واقعیت دارد. بر اساس یک گزارش جدید ، ایراد از سیستم عامل های مدرن و دستگاه های محبوب است که شامل توابع جستجوی همه جانبه یا پنهان کردن ساختار فایل ها از نمای ساده است.

  کسانی از ما در یک سنین خاص با حفظ سلسله مراتب تو در تو از فایل ها آشنا هستیم ، زیرا با ویندوز 3.1 بزرگ شده ایم و از MS-DOS استفاده می کنیم. اما همانطور که در گزارش جدید The Verge مشخص شد ، ظهور تلفن های هوشمند ، رایانه های لوحی ، عملکردهای جستجو و ذخیره سازی ابری باعث شد که نیاز به درک دایرکتوری از اهمیت کمتری برخوردار باشد.

  "اولین موتورهای جستجوی اینترنتی در حدود 1990 استفاده شد ، اما ویژگی هایی مانند Windows Search و Spotlight در macOS هر دو محصول اوایل دهه 2000 هستند. بیشتر روزنامه نگاران سال 2017 در اواخر دهه 90 متولد شده اند. "در حالی که بسیاری از اساتید امروزی بدون عملکردهای جستجو در تلفن ها و رایانه های خود بزرگ شده اند ، دانش آموزان امروزی به طور فزاینده ای دنیایی را بدون آنها به خاطر نمی آورند."

   https://techbord.com برخی از دانش آموزان مفهوم فایل ها و پوشه های رایانه ای را درک نمی کنند

  ساویک فورد ، استاد نجوم در منطقه Borough of Manhattan Community کالج ، به بهترین نحو گفت: "من زمانی بزرگ شدم که شما باید پرونده داشته باشید. شما مجبور بودید آن را ذخیره کنید ؛ شما باید بدانید کجا ذخیره شده است. هیچ تابع جستجو وجود نداشت. " او افزود که در بین دانش آموزانش ، "تصور وجود ندارد که جایی وجود داشته باشد که پرونده ها در آن زندگی کنند. آنها فقط آن را جستجو کرده و مطرح می کنند. آنها یک سبد لباس های شسته شده پر از لباس های شسته شده دارند و یک ربات دارند که هر لباس را که بخواهند برای آنها می آورد. »

  البته مسائل مربوط به نسل جدید چیز جدیدی نیست. پیتر پلانچان ، دانشیار فیزیک و نجوم در دانشگاه جورج میسون ، خاطرنشان کرد که در حالی که برخی از دانش آموزانش بیش از 1000 پرونده در همان فهرست دارند ، یکی از استادان خود از اینکه مردم نمی دانند چگونه تراشه ای را لحیم کنند تعجب کرد. یک مادربرد این نویسنده ، در عین حال ، مدرس 1990 را به یاد می آورد که فکر می کرد همه رابط کاربری گرافیکی کار شیطان است. ارزشش را دارد؟ "من تصور می کنم آنچه اتفاق می افتد این است که نسل ما از دانش آموزان [...] آنها بزرگ می شوند و استاد می شوند ، آنها ابزارهای خود را می نویسند و بر اساس کاملاً متفاوت است. رویکردی را که امروزه از آن استفاده می کنیم. "

  خطاب به همتایان آموزشی که از دانش آموزان ناتوان در درک سیستم های بایگانی مبهوت هستند ، هشدار می دهد ،" این از بین نمی رود. قرار نیست به حالت قبل برگردید شما باید آن را بپذیرید. هرچه زودتر بپذیرید که همه چیز تغییر می کند ، بهتر است. ”

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری