techbord.com برای برنامه نویس دو حدس رمز عبور باقی مانده است تا 240 میلیون دلار بیت کوین خود را پس انداز کند

Facepalm: باقی ماندن با چند حدس رمز عبور قبل از قفل شدن در سیستم ، چیزی است که بسیاری تجربه کرده اند ، اما نه با 240 میلیون دلار در خط. این وضعیت غیر قابل پیش بینی است که استفان توماس ، که رمز ورود خود را به یک هارد دیسک حاوی 7،002 بیت کوین از دست داده است ، وجود دارد.

نیویورک تایمز گزارش داد که بیش از یک دهه پیش برنامه نویس متولد آلمان که در سانفرانسیسکو زندگی می کند ، بیت کوین دریافت کرد ، زمانی که ارزش هر کدام از آنها فقط چند دلار بود. توماس آنها را در یک کیف پول دیجیتال روی هارد دیسک IronKey خود ذخیره کرد و پسورد را روی یک کاغذ نوشت که گم کرد. با افزایش قیمت بیت کوین به تازگی ، این درایو اکنون حدود 240 میلیون دلار هزینه در اختیار دارد.

IronKey به شما اجازه ده رمز عبور نادرست را قبل از رمزگذاری دائمی محتوای آن می دهد. توماس در حال حاضر هشت تلاش ناموفق دارد.

https://techbord.com برنامه نویس دو حدس رمز عبور برای ذخیره 240 دلار خود دارد. توماس به نیویورک گفت میلیون میلیون بیت کوین

قیمت بیت کوین طی سه ماه گذشته

" من فقط در رختخواب دراز می کشیدم و به آن فکر می کردم. بار. "سپس من با برخی از استراتژی های جدید به کامپیوتر می روم ، و این کار نمی کند ، و دوباره ناامید خواهم شد. "

مردم برای دسترسی به درایو به توماس کمک کرده اند - یک قیمت الکس استاموس ، رئیس امنیت سابق فیس بوک در توئیتر خود نوشت: "هوم ، با قیمت 220 میلیون دلار بیت کوین قفل شده ، شما 10 حدس رمز عبور نمی زنید اما آن را به متخصصان می برید تا 20 IronKeys بخرید و شش ماه را صرف یافتن کانال جانبی یا uncapping. "وی افزود ،" من این کار را برای 10٪ انجام می دهم. با من تماس بگیرید ، "اما بعدا گفت که این یک شوخی بود.

این اولین مورد کسی نیست از دست دادن میلیون ها دلار بیت کوین. جیمز هاولز ، کارمند IT فناوری اطلاعات ، 7،500 BTC را استخراج کرد - اکنون بیش از 250 میلیون دلار ارزش دارد - و کلیدهای شخصی را بر روی یک دیسک سخت نگه داشته است. این به طور تصادفی در سال 2013 دور انداخته شد.

شرکت داده Cryptocurrency Chainalysis تخمین می زند که حدود 20 درصد از 18.5 میلیون بیت کوین موجود ، به ارزش حدود 140 میلیون دلار ، در کیف پول های غیرقابل دسترس از بین رفته یا گیر کرده باشد.

این تجربه نظر توماس درباره ارزهای رمزپایه را خسته کرده است. "تمام این ایده که بانک خودتان هستید - بگذارید این را بگویم ، آیا شما کفش خود را می سازید؟ دلیل اینکه ما بانک داریم این است که ما نمی خواهیم با همه کارهایی که بانک ها انجام می دهند کنار بیاییم."

برای برنامه نویس دو حدس رمز عبور باقی مانده است تا 240 میلیون دلار بیت کوین خود را پس انداز کند
tech-culture/برای-برنامه-نویس-دو-حدس-رمز-عبور-باقی-مانده-است-تا-240.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.