خبر

 • تک بورد - برادران وارنر یک تریلر کامل از بازی Matrix: Resurrections پنجشنبه آینده منتشر می کند

  برادران وارنر یک تریلر کامل از بازی Matrix: Resurrections پنجشنبه آینده منتشر می کند
  14 روز و 9 ساعت قبل

  بسیار مورد انتظار: برادران وارنر امروز فاش کرد که اولین تریلر کامل چهارمین فیلم ماتریکس را پنجشنبه این هفته منتشر می کند. تیزر امروز منجر به ایجاد یک وب سایت جدید با تیزرهای بیشتری می شود که حاوی قطعاتی از تریلر است.

  برادران وارنر تیزر مختصر اولیه فیلم The Matrix: Resurrections را در YouTube منتشر کرد. این فقط یک تصویر کلوزآپ از قرص قرمز و قرص آبی است که یادآور انتخاب قهرمان اصلی نئو برای راه اندازی طرح فیلم اصلی ماتریکس 1999 است. سپس به متن کد رایانه سبز رنگ رایج فیلم تبدیل می شود تا نشانی اینترنتی یک سایت تیزر نشان داده شود. تریلر کامل ساعت 6 صبح روز پنجشنبه در اقیانوس آرام منتشر می شود.

  سایت تیزر با استفاده از همان قرص قرص ، انتخاب آشنا را ارائه می دهد. با کلیک روی هر یک ، مجموعه ای متفاوت از کلیپ های کوتاه از تریلر پنجشنبه آینده شروع می شود و هر قرص راوی متفاوتی دارد. هر دو صداگذار درباره پذیرش واقعیت صحبت می کنند ، هر چند از دیدگاه های مختلف. هر صداگیر از زمان فعلی در روایت خود استفاده می کند. طرح سه فیلم اول ماتریکس شامل افشاگری بود که "جهان واقعی " شبیه سازی است که توسط ماشین ها برای کنترل بشریت ایجاد شده است. ، همراه با یکی از کارگردانان اصلی - لانا واچوفسکی. از بازیگران این فیلم می توان به یحیی عبدالمطین دوم ، جسیکا هنویک ، جاناتان گروف و نیل پاتریک هریس اشاره کرد. فیلم جدید در 22 دسامبر 2021 به سینماها و HBO Max (برای مشترکین بدون آگهی) روی پرده می رود.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری