خبر

 • تک بورد - با Tech Bed از خانه راحت باشید

  با Tech Bed از خانه راحت باشید
  25 روز و 11 ساعت قبل

  میز شامل یک میز ، یک مرکز موسیقی با قابلیت اتصال به USB ، صندوق امانات داخلی ، صندلی ماساژ یکپارچه ، فضای ذخیره سازی کافی ، کابینت / قفسه برای کتابها و ابزارها و یک صفحه سر قابل تنظیم است. در مورد تنها چیزی که به نظر می رسد از دست رفته است ، میز تحریر واقعی برای قرار دادن دفترچه یادداشت و ماوس است.

  همه گیری مداوم امسال میلیون ها نفر را مجبور به کار از خانه کرده است. بسیاری با محیط کار جدید خود دست و پنجه نرم کرده اند ، اما شاید آنها فقط این کار را اشتباه انجام داده اند؟

  Tech Beds تصور می کند از آنجا که ما قبلاً یک سوم زندگی خود را در رختخواب سپری کرده ایم ، چرا آن را در تجملات سپری نمی کنیم؟ همانطور که از نامش پیداست ، Tech Bed یک راه حل خنده دار چند منظوره است که به شما اطمینان می دهد به ندرت مجبور می شوید از رختخواب بلند شوید.

  این نسخه کم و بیش نسخه بزرگسالان است تختخواب اتومبیل رانی که همیشه از کودکی می خواستید.

  https://techbord.com در خانه با خانه راحت باشید تختخواب Tech

  تختخواب های تك در رنگ ها و مواد متنوعی ارائه می شوند تا تقریباً با هر دكوری مطابقت داشته باشند. متأسفانه ، آنها کمی با قیمت 2،950 دلار گران هستند اما این شامل هزینه های مالیات و حمل و نقل است. تشک خود را باید تهیه کنید.

  در این فصل از تعطیلات به سختی می توانید بیشتر داغ ترین هدایای فناوری را بدست آورید ، شاید چیزی شبیه به این حد دور از ذهن نباشد در ابتدا به نظر می رسد مطمئناً پوست سرها قصد ندارند همه آنها را با ربات بخرند و مجدداً در eBay دوباره مورد استفاده قرار دهند ، درست است؟

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری