خبر

 • تک بورد - با AirPods خود نخوابید - در نهایت می توانید آنها را ببلعید

  با AirPods خود نخوابید - در نهایت می توانید آنها را ببلعید
  1 روز و 15 ساعت قبل

  Facepalm: استفاده از هدفون یا هدفون در رختخواب ممکن است به شما در خواب کمک کند. اما استفاده از گوشی های بی سیم مانند AirPods اپل اقدامی خطرناک است. فقط از یک مرد ماساچوست ، که به طور اتفاقی AirPod را در خواب بلعید ، بپرسید.

  بردفورد گوتیه از وورستر ، کارشناسی ارشد ، راه سختی را یافت که پوشیدن AirPods هنگام خواب خطرات آن را به همراه دارد. دوشنبه شب بعد از دو ساعت برف زدن ، گاتیر AirPods خود را پوشید ، لیست پخش مورد علاقه خود را انتخاب کرد و برای یک خواب خوب به رختخواب رفت. با این حال ، هنگامی که صبح روز بعد از خواب بیدار شد ، یکی از AirPod هایش گم شده بود.

  علاوه بر این ، گاوتیر در اواسط سینه خود احساس ناراحتی می کرد ، اگرچه برای شروع ، فکر نمی کرد چیزی از آن باشد . گوتیه به WWLP News 22 گفت که برای بیرون انداختن برف بیشتر بیرون رفت ، اما این ناراحتی همچنان باقی بود. "وقتی وارد شدم ، دوباره سعی کردم یک لیوان آب بنوشم و نمی توانم".

  یک سفر به ER و یک اشعه ایکس سریع منجر به کشف AirPod گمشده گوتیر شد آن را محکم در مری خود جای داده بودند.

  https://techbord.com با AirPods خود نخوابید - می توانید در نهایت آنها را ببلعید

  خوشبختانه ، دستگاه کوچک پس از انجام آندوسکوپی به راحتی بازیابی شد و گاوتیر توانست به خانه برگردد ، احساس" بسیار خوش شانس "است که انسداد غافلگیرکننده جدی تر بوده باید دید که AirPod هنوز در وضعیت مطلوبی قرار دارد یا خیر. باید دید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری