خبر

 • تک بورد - با این مستند سازنده آینه سیاه از 2020 خداحافظی کنید

  با این مستند سازنده آینه سیاه از 2020 خداحافظی کنید
  چند ثانیه قبل

  اگر به دنبال یک روش طنزآمیز برای معرفی یک سال خوشه ای هستید که می دانید چیست ، "مرگ بر 2020" نتفلیکس این یکشنبه برای اولین بار به نمایش در می آید. این نمایش نگاهی طنزآمیز به سال گذشته دارد. این مستند جعلی یک انگشت وسط بی احترامی است به همه چیزهایی که امسال باعث چاله ها شده است.

  سازندگان آینه سیاه ، نمایش تلویزیونی "Netflix Original" تبدیل شد ، مستندی با عنوان "مرگ تا سال 2020" تولید کرده اند. سازندگان فیلم ، چارلی بروکر و آنابل جونز ، در این نمایشگاه سرگرم کننده هستند سالی که بیشتر ما ترجیح می دهیم پشت سر خود بگذاریم و فراموش کنیم. مرگ برای سال 2020 در 27 دسامبر به عنوان یک پایان خنده دار برای یک سال وحشتناک آغاز شد.

  واقعه کمدی که از سالی که * واقعاً * نمی خواهید به خاطر بسپارید ، هرگز فراموش نخواهید کرد. مرگ به سال 2020 - از طرف سازندگان Black Mirror - به زودی. pic.twitter.com/g4LsepA45d

  - نتفلیکس انگلستان و ایرلند (NetflixUK) 7 دسامبر 2020

  همانطور که لسلی جونز با فصاحت آن را جمع بندی می کند ، "من می گویم که این یک قطار خراب است نمایش sh ** ، اما این غیرمنصفانه برای قطارها و sh ** خواهد بود. "" من فکر نمی کنم کسی با این موضوع بحث کند.

  این تریلر از بازیگران پر ستاره ای با حضور Samual L Jackson رونمایی می کند ، هیو گرانت ، لیزا کودرو ، تریسی اولمن ، لسلی جونز ، کریستین میلیوتی و دیگران در حال بازی "کارشناسان ، سیاسیون ، سلطنت ها و شهروندان عادی". با روایت لورنس فیشبرن ، این نمایش وقایع را از سال 2020 به طرز هجوآمیزی چرخاند ما را با چیزهایی که می خواستند گریه کنند ، بخنداند.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری