خبر

 • تک بورد - بانک جهانی از کمک به اجرای بیت کوین السالوادور خودداری می کند

  بانک جهانی از کمک به اجرای بیت کوین السالوادور خودداری می کند
  15 روز قبل

  اقدام السالوادور برای پذیرش کل کشور بیت کوین پس از تبدیل شدن ارز قانونی به کشور ، پس از تصمیم بانک جهانی برای عدم کمک به اجرای آن ، با مشکل روبرو خواهد شد. این موسسه مالی بین المللی نگرانی ها را در مورد تأثیرات زیست محیطی استخراج و شفافیت بیت کوین ذکر کرد.

  اوایل این ماه ، السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان دادخواست قانونی تصویب کرد. این ارز در کنار دلار آمریکا به عنوان واحد پول رسمی کشور آمریکای مرکزی و با نرخ ارز آزادانه تعیین شده توسط بازار قرار دارد. علاوه بر این ، قیمت کالاها را می توان در بیت کوین نشان داد ، مشارکت مالیاتی را می توان با رمزنگاری پرداخت کرد و مبادلات مربوط به بیت کوین مشمول مالیات بر سود سرمایه نمی شوند.

  السالوادور برای بیت کوین مهلت سه ماهه تعیین کرد در سراسر کشور پذیرفته می شود ، اما رسیدن به این هدف ممکن است دشوار باشد پس از اینکه بانک جهانی اعلام کرد که این کار را بدون کمک سازمان انجام می دهد.

  "ما متعهد هستیم که از طرق مختلف به السالوادور کمک کنیم از جمله شفافیت ارزی و فرآیندهای نظارتی ، "سخنگوی بانک جهانی در نامه ای به رویترز گفت.

  " در حالی که دولت برای کمک به بیت کوین به ما مراجعه کرد ، این چیزی نیست که بانک جهانی بتواند پشتیبانی کند با توجه به کمبودهای زیست محیطی و شفافیت. "

  1000؟ 1500 چطور؟ # BTC♻️

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری