خبر

 • تک بورد - بازگشت به دفتر: سیسکو می خواهد کار ترکیبی را واقعاً کارساز کند

  بازگشت به دفتر: سیسکو می خواهد کار ترکیبی را واقعاً کارساز کند
  13 روز و 11 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: من در مورد شما نمی دانم ، اما من بسیار کنجکاو هستم که ببینم روند بازگشت به دفتر برای بسیاری از سازمان ها چگونه است. از یک طرف ، من خوشحالم و هیجان زده ام که می بینم شرکت ها شروع به اعلام جدول زمانی برای بازگشت کارمندان به محل کار خود می کنند ، زیرا این یک نشانه بسیار قوی برای بازگشت به شرایط عادی است. از طرف دیگر ، من واقعاً نگرانم که برخی از شرکت ها به طور چشمگیری نسب

  مفهوم سیسکو برای کارهای ترکیبی ، که به تازگی در کنفرانس سیسکو لایو این هفته به روز شد ، واقعاً به مواردی مانند نحوه انتخاب شرکت ها برای پیکربندی مجدد فضاهای اداری فیزیکی خود وابسته نیست. در عوض ، این کار بر روی گسترش توانایی ها و دسترسی به بستر ارتباطی Webex این شرکت متمرکز شده است ، که به طور خاص برای ایجاد محیطی کار می کند که برای کارمندانی که کار در دفتر را انتخاب می کنند و برای افرادی که از راه دور کار می کنند به همان اندازه کار می کند.

  سیسکو مانند بسیاری از رقبای خود در حال ساختن ابزاری است که کارکنان می توانند از طریق Webex با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و همکاری کنند. سیسکو از رونویسی به موقع و ترجمه جلسات به بیش از 100 زبان گرفته تا چندین صفحه نمایش قابل تنظیم و توانایی مفید برای نمایش مجری در جلوی اسلایدهای خود ، سرعت بالایی را در ابتکار و نوآوری در این گروه محصولات حفظ کرده است.

  در سخنرانی امسال سیسکو لایو ، این شرکت همچنین نوآوری های منحصر به فرد جدیدی را نشان داد که بر قدرت و دارایی های منحصر به فرد پایگاه بزرگ نصب شده برای Webex قبل از همه گیری تأکید می کند ، و همچنین درک عمیق آن را نشان می دهد. چالشهایی که ابزارهای کنفرانس ویدیویی سنتی با آن روبرو بوده اند.

  اول ، این شرکت با بهره گیری از سابقه طولانی خود در ابزارهای ارتباطی یکپارچه ، تعدادی ویژگی جدید در مورد تماس با Webex به نمایش گذاشت که همه آنها می توانند از وجود آن در ابر استفاده کنند. تماس ، تلفن IP ، سیستم PBX و سایر ابزارهای ارتباطی مبتنی بر صدا. اگرچه تردیدی وجود ندارد که ارتباطات مبتنی بر ویدئو بسیار متداول خواهند بود ، اما همچنین به رسمیت شناخته شده اند که همه تماس ها نباید از طریق ویدئو انجام شود.

  اگرچه تردیدی وجود ندارد که مبتنی بر ویدیو باشد ارتباطات بسیار متداول در حال حرکت به جلو هستند ، همچنین یک شناخت فزاینده وجود دارد که هر تماس از طریق ویدئو انجام نمی شود.

  Cisco مدت طولانی است که برنامه های خدمات تماس صوتی را از طریق Webex ارائه می دهد و آنچه آنها تازه اعلام كردند ، توانایی انجام یكی از این تماس ها و تشدید آن در زمان واقعی ، به یك تماس تمام عیار Webex است كه با تمام رونویسی ، همكاری و بله ، ویدئو همراه است. این نوع قابلیت برای موقعیت هایی که در آن یک تماس تلفنی اساسی به یک جلسه ایده پردازی کامل تبدیل می شود ایده آل است. در حالی که از بسیاری جهات ، به نظر می رسد به دلیل تعداد دفعاتی که اتفاق می افتد ، بدیهی به نظر می رسد ، اما ابزارها برای فعال کردن آن تا زمان انتشار این اطلاعیه واقعاً وجود نداشته اند. در دنیای پس از همه گیری ، جایی که شرکت کنندگان در جلسه احتمالاً در مکان های بسیار گسترده تری نسبت به امروز هستند ، ارزش عملی این راه حل های تلفیقی احتمالاً بسیار آشکارتر خواهد شد.

  واقعیت دیگری ادغام چند نفر که با لپ تاپ خود به یک جلسه دعوت می شوند ، با یک اتاق جلسات پر از افرادی که دور یک میز کنفرانس نشسته اند ، بیشتر آشکار خواهد شد.

  < p> بخشی از دلیل استفاده موفقیت آمیز از ابزارهایی مانند Webex در طی همه گیری این است که اساساً همه افراد را در شرایط بازی مساوی قرار داده است. هنگامی که شما فقط یکی از 9 یا 16 یا 25 یا با این وجود مربع های یکنوع بازی شبیه لوتو در یک صفحه هستید ، احساس یک شرکت کننده برابر در یک جلسه آسان است. هنگامی که درصد زیادی از مردم شروع به بازگشت به دفتر می کنند ، اما آن جلسات حالت مختلط بسیار رایج تر خواهد بود.

  مشکل این است که بسیاری از ما نیز احتمالاً به سرعت فراخوانی می کنیم (یا شاید برای اولین بار) ابزارهای کنفرانس ویدئویی سنتی تا چه اندازه در چنین شرایطی ناکارآمد هستند. این یکی از مهمترین دلایلی است که ابزارهای کنفرانس ویدیویی را در اکثر سازمانها قبل از همه گیری نسبتاً کم مشاهده کرده اند.

  https://techbord.com بازگشت به دفتر: سیسکو می خواهد کار ترکیبی را واقعاً کار کند

  Webex People Insights

  هنگامی که درصد زیادی از مردم شروع به بازگشت به دفتر می کنند ، جلسات حالت مختلط بسیار متداول تر خواهد بود (...) و بیشتر ما به یاد خواهیم آورد که ابزارهای کنفرانس ویدیویی سنتی در چنین شرایطی بی اثر هستند / و دلیل اینکه کنفرانس ویدئویی قبل از همه گیری نسبتاً کم استفاده کرده است.

  پاسخ سیسکو یک فن آوری جدید هوشمندانه مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای گرفتن فیلم از یک دوربین مبتنی بر اتاق کنفرانس و تقسیم آن به مربع های جداگانه هر فرد حاضر طراحی شده است ، و به نظر می رسد (از قضا) چنین است که همه هنوز از راه دور هستند.

  انتظار می رود علاوه بر فیلم ، بخشی از سس مخفی سیسکو در خارج از کشور باشد صدای تک تک بلندگوها را برای تکمیل تجربه انجام دهید. جزئیات نهایی این فناوری که انتظار می رود تا اواخر سال جاری به بازار عرضه شود ، هنوز مشخص نیست ، اما ممکن است بتواند از دوربین ها و میکروفون های رایانه های شخصی استفاده کند که به احتمال زیاد اکثر افراد در این جلسات ارائه خواهند داد.

  از نظر مفهومی ، این یک روش عالی برای کمک به غلبه بر FOMO (ترس از دست دادن) و سایر نگرانی هایی است که کارمندان از راه دور در این شرایط دارند ، اما شیطان مطمئناً در جزئیات و چقدر ایده خوب است اعدام می شود اکنون که همه ما به آن عادت کرده ایم ، اما این راهکار این است که چگونه برخی از افراد (احتمالاً اکثریت) از نظر جسمی در یک اتاق جلسات با هم هستند و برخی دیگر از آنها دعوت می کنند ، این تعادل و برابری را حفظ کنیم.

  البته ، چالش بزرگ دیگر برای دستیابی به تجربه های همکاری با کیفیت بالا در دنیای کار ترکیبی ، غلبه بر محدودیت های پایه نصب شده بسیار سخت افزار کنفرانس ویدیویی بسیار قدیمی و بسیار محدودی است که در طول سال گذشته گرد و غبار جمع کرده است یا بیشتر. من انتظار دارم که از ابتدای سال 2022 برای پرداختن به این مسئله ، در هزینه های نصب و راه اندازی تجهیزات اتاق کنفرانس افزایش چشمگیری داشته باشیم. سیسکو به وضوح موافقت می کند و با کاهش چشمگیر قیمت (تا 50٪) برخی از دستگاه های سخت افزاری Webex و افزایش دامنه گزینه های ارائه شده ، پاسخ می دهد. این شرکت با راه اندازی یک وب کم با مارک Cisco 159 دلاری ، تا صفحه کنفرانس اختصاصی Desk Pro 2499 دلاری و بیش از کیت اتاق Webex با قیمت 2999 دلار ، این شرکت برای شیرین کردن سخت افزارهای خود ، پیشرفت ها و تنظیمات قیمت بسیار ضروری را انجام می دهد.

  سرانجام ، به عنوان بخشی از پیشرفت کلی کارمندان که سیسکو در Webex ایجاد می کند ، این شرکت همچنین از طیف گسترده ای از ابزارهای People Insights رونمایی کرد. با استفاده از نمودار Webex Graph ، این ابزارها برای کمک به کارکنان در درک عادت های کاری ، ارتباطی و همکاری طراحی شده اند. اگرچه اولین تلاش مایکروسافت در ارائه چیزی تا حدودی مشابه از طریق Teams بسیار بحث برانگیز بود ، زیرا سیسکو به دلیل نگرانی های احتمالی درباره حریم خصوصی بسیار بحث برانگیز بود ، اما تلاش کرد تا به این نکته اشاره کند که داده هایی که برای People Insights ایجاد می کند فقط برای چشم کارمندان و ویرایش آنها است. اساساً ، سیسکو می خواهد آنچه را که به عقیده او برای کارکنان جهت درک عادات کاری خود - بدون "نمره" مفید است ، فراهم کند ، در حالی که به دیگران کمک می کند بفهمند چگونه کارهایی مانند دستیابی به تعادل بهتر زندگی و زندگی را انجام دهند. در دنیای بدون مرز کار مبتنی بر همه گیری ، از خانه ، این یک ابزار فوق العاده مهم است و چیزی که سیسکو به وضوح احساس می کند در دنیای جدید کار ترکیبی دارای ارزش خواهد بود.

  شکی نیست که ، همانطور که کارمندان این تابستان یا اوایل پاییز شروع به بازگشت به دفاتر خود می کنند ، سازمانها چیزهای زیادی (و امیدوارم خیلی دردناک) در مورد آنچه در یک محیط کار ترکیبی کار می کند و نمی کند یاد بگیرند. با توجه به تمرکز قوی و طیف گسترده ای از گزینه های سیسکو ، روشن است که این شرکت می خواهد نقش مهمی در ایجاد روند صاف و موثر برای سازمان ها داشته باشد. امیدواریم که بتواند روند کار را آسانتر کند.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و مالی حرفه ای ارائه می دهد. انجمن. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری