خبر

 • تک بورد - این شرکت قصد دارد تا سال 2025 سفر کوتاه هوایی را انجام دهد و به کاهش انتشار CO2 در صنعت هواپیمایی کمک کند

  این شرکت قصد دارد تا سال 2025 سفر کوتاه هوایی را انجام دهد و به کاهش انتشار CO2 در صنعت هواپیمایی کمک کند
  18 روز و 15 ساعت قبل

  رو به جلو: کاهش ردپای کربن صنعت هواپیمایی کار ساده ای نیست ، اما یک شرکت بریتانیایی امیدوار است با استفاده از کشتی های هوایی تجاری برای سفر بین شهرها ، انتشار کربن ناشی از پرواز را تا 90٪ کاهش دهد.

  Airlander 10 ، ساخته شده توسط Hybrid Air Vehicles (HAV) ، از چهار موتور احتراق استفاده می کند و 75 درصد کاهش انتشار در هواپیماهای قابل مقایسه را ارائه می دهد. این شرکت قصد دارد یک نسخه هیبریدی-الکتریکی از کشتی هوایی خود را تا سال 2025 تولید کند که انتشارات را تا 90 درصد کاهش دهد. سرانجام ، این طرح قصد دارد هر چهار موتور را به الکتریکی منتقل کند ، و آن را به هواپیمایی با میزان تولید صفر تبدیل می کند. سیاتل تا ونکوور که کمی بیش از چهار ساعت طول خواهد کشید و اسلو تا شش ساعت و نیم دیگر به استکهلم می رسید. این شرکت گفت هواپیمای آن "از نظر ایده آل برای برنامه های تحرک درون شهری مناسب است" ، که می تواند با بخش کوچکی از انتشار گزینه های فعلی هوا کامل کند. "

  مسافرت از لیورپول به بلفاست ، هر مسافر در Airlander 10 دارای ردپای CO2 4.5 کیلوگرم است ، در حالی که رقم هواپیمای جت برای هر مسافر 67.75 کیلوگرم است.

   https://techbord.com شرکت قصد دارد سفرهای هوایی کوتاه تا سال 2025 را ارائه دهد ، به کاهش انتشار CO2 در صنعت هواپیمایی کمک می کند

  " این این محصول لوکس نیست و این یک راه حل عملی برای چالش های ناشی از بحران آب و هوا است. "، تام گروندی ، مدیر اجرایی HAV گفت.

  Airlander 10 پر از هلیوم به گواهینامه در هر شرایط آب و هوایی پرواز کنید ، 4000 مایل دریایی داشته باشید و بتوانید در حداکثر ارتفاع 20000 فوت حرکت کنید. HAV گفت که در حال مذاکره با تعدادی از شرکت های هواپیمایی برای بهره برداری از مسیرها است و انتظار دارد در ماه های آینده اعلامیه های مربوطه را اعلام کند.

  هواپیمای ایرلندر 10 در ابتدا به عنوان سکوهای نظارتی و ارتباطی در افغانستان برای ارتش ایالات متحده ساخته شده بود ، اما کاهش هزینه های دفاعی باعث شد تا HAV این صنعت را با هزینه 293000 دلار در سال 2013 از ارتش خریداری کند. پس از اتمام سفر سفر اول خود در سال 2016 ، در دومین آزمایش آزمایشی این هواپیما بر اثر فرود به زمین سقوط کرد ، اما خسارتی وارد نشد. HAV قبلاً در مورد ارائه "سفرهای لوکس" و کابین های کف شیشه در هواپیماهای خود صحبت کرده بود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری