خبر

 • تک بورد - این روال رقص شگفت انگیز توسط ربات های Spot Boston Dynamics را تماشا کنید

  این روال رقص شگفت انگیز توسط ربات های Spot Boston Dynamics را تماشا کنید
  25 روز و 12 ساعت قبل

  اگر یک چیز وجود داشته باشد که ربات های Boston Dynamics می توانند به خوبی انجام دهند ، رقص است. این شرکت ویدئوی دیگری را منتشر کرده است که استعداد ماشین های خود را به نمایش می گذارد ، در حالی که هفت نفر از چهار قلوهای Spot با یک عمل رقص رقص در مرکز قرار می گیرند که باعث شرمساری بسیاری از متخصصان می شود.

  این ویدئو جشن کسب Boston Dynamics توسط شرکت خودروسازی هیوندای است که اوایل این هفته یک قرارداد 880 میلیون دلاری با SoftBank را برای گرفتن 80٪ سهام کنترل شرکت رباتیک مستقر در ماساچوست بسته کرد. .

  رقصیدن با IONIQ: من در آن توسط گروه بزرگ K-pop BTS ، لکه ها زمان ، چابکی و کار تیمی شگفت انگیزی را نشان می دهند. Boston Dynamics این مسئله را به جای ویژگی پرهیز از جلوگیری از مانع ، به "موقعیت و برنامه ریزی دقیق" می رساند.

  "چالش های زیادی در مورد ایجاد دیدگاه طراح رقص ما وجود دارد که عادت دارد با رقصنده های انسانی رفتار کند ، در نرم افزار ما ، "اریک ویتمن ، یک ربات گرای بوستون دینامیک که نقش اصلی را در ویدئو" Spot's On It "داشت ، گفت. "همه چیز باید از قبل کار شود و دقیقاً متن آن نوشته شود. ربات ها از نظر تکرارپذیری نسبت به انسانها دارای برتری هستند: به محض اینکه درست کنید ، درست می ماند. اما آنها این ضرر را دارند که شما باید جزئیات جزئی را برای آنها بیان کنید. آنها به هیچ وجه بداهه پردازی نمی کنند. "

  ربات های Boston Dynamics با دنیای رقص بیگانه نیستند. Spot 74،500 دلار با دو مدل Atlas و Hand-Stacking Handle برای یک برنامه جالب در پایان سال به Do You Love Me توسط The Contours پیوست و Spot مهارت های انفرادی خود را با آهنگ Uptown Funk در سال 2018 به نمایش گذاشت.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری