خبر

 • تک بورد - این را تماشا کنید: YouTuber یک نسخه واقعی از ربات غارت شده Apex Legends ایجاد می کند

  این را تماشا کنید: YouTuber یک نسخه واقعی از ربات غارت شده Apex Legends ایجاد می کند
  7 روز و 18 ساعت قبل

  FPS رزمی بسیار محبوب Respawn Entertainment ، Apex Legends ، به طور گسترده ای به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین و با کیفیت ترین رقبای Epic \ 's BRUTH Fortune شناخته می شود. طرفداران فوق العاده پرشور Apex مطمئناً گواهی بر این است-یکی از بازیکنان فداکار (و مفید) حتی تا آنجا پیش رفته است که یک ربات غارت واقعی و واقعی را بر اساس ربات موجود در بازی ایجاد کرده است. می تواند راه برود ، بوق بزند ، روشن شود

  کلمات به تنهایی کافی نیستند تا این پروژه کوچک را به طور کامل نشان دهیم ، بنابراین مطمئن شوید که در زیر ویدیوی ساخت رسمی سازنده آن را مشاهده می کنید. در آن ، YouTuber و مهندس The3DPrintSpace کل مراحل ساخت را خلاصه می کند. او خود را در حال کالیبره کردن سرویس های ربات ، مونتاژ قطعات مختلف آن و حتی ضبط صداهای آن به طور مستقیم از بازی نشان می دهد.

  با توجه به تعداد مشترکانش ، The3DPrintSpace به نظر می رسد یک شخصیت کمی شناخته شده در جامعه سازنده اگرچه با کمی شانس ، شاید این ویدئو آن را تغییر دهد. او مطمئناً سزاوار توجه بیشتری است-سطح جزئیاتی که در این آفرینش وجود دارد ، گیج کننده است.

  همه چیز از طرز چرخش ربات (معروف به "تار غارت ") تا چرخش از "سر " آن باعث می شود احساس کنید که مستقیماً از بازی خارج شده است. من خودم مقدار زیادی Apex Legends بازی کرده ام ، بنابراین می توانم صحت ساخت را در اینجا تأیید کنم.

  متأسفانه ، برخلاف بازی ، ربات به یک توده از منفجر نمی شود اسلحه ، لوازم جانبی اسلحه و اقلام مصرفی هنگام مشت زدن ... احتمالاً. اما ما به آن The3DPrintSpace اجازه می دهیم. از این گذشته ، شرم آور است که تمام کارهایی را که فقط در یک فینال انفجاری به Loot Tick رفته اند ، دور بیندازید. حتی اگر بسیار چشمگیر به نظر برسد.

  یک ویژگی TechSpot است که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری