خبر

 • تک بورد - این تلویزیون کوچک سیمپسون را ببینید که قسمت های تصادفی این برنامه را پخش می کند

  این تلویزیون کوچک سیمپسون را ببینید که قسمت های تصادفی این برنامه را پخش می کند
  4 ساعت و 50 دقیقه قبل

  آیا شما از طرفداران سیمپسون هستید که ایده یک تلویزیون کوچک را دوست دارید که دائماً قسمت هایی از 11 فصل اول را پخش می کند ، همه بدون اتصال به اینترنت؟ اگر Raspberry Pi Zero ، دسترسی به چاپگر سه بعدی و کمی دانش فنی دارید ، این امکان وجود دارد ، همانطور که توسط یکی از کاربران Reddit نشان داده شده است.

  Redditor buba447 جزئیاتی از تلویزیون با ابعاد کف دست خود با موضوع سیمپسون ، که حتی دارای دستگیره های کار نیز است ، ارسال کرد. پوسته بیرونی با استفاده از مدل سازی سه بعدی مبتنی بر ابر Fusion 360 و چاپ سه بعدی با استفاده از Creality3D Ender-3 pro طراحی شده است. متصل به صفحه نمایش TFT 640x480. وقتی تلویزیون با استفاده از صفحه شماره گیری بالا روشن می شود ، قسمت های 11 فصل اول نمایش پویانمایی طولانی مدت به طور تصادفی شروع به پخش می کند.

  خود قسمت های فشرده روی یک کارت SD 32 گیگابایتی ذخیره می شوند. ترتیب آنها توسط یک اسکریپت پایتون تعیین می شود که فایل های تصادفی را انتخاب و پخش می کند. این بدان معناست که نیازی به اتصال به اینترنت نیست. البته به برق نیاز دارد که از طریق پورت USB در پشت تلویزیون تامین می شود. همچنین یک دکمه تنظیم صدا در قسمت پایین وجود دارد.

  تلویزیون سیمپسون به لیست بلندبالایی از پروژه های شگفت انگیز رزبری پای می پیوندد ، از جمله یک آداپتور Game Boy که به مردم اجازه می دهد تتریس به سبک رویال را به صورت آنلاین بازی کنند. یک رایانه بازی دستی با چاپ سه بعدی و متمرکز بر جریان ؛ نمایشگر شش طرفه مکعب Pixxl ؛ و خیلی بیشتر.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری