خبر

 • تک بورد - این بازی 3.5 میلیون دلاری غیر کشنده بازی Squid را در یوتیوب ببینید

  این بازی 3.5 میلیون دلاری غیر کشنده بازی Squid را در یوتیوب ببینید
  13 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که کسی در نسخه واقعی بازی Squid، تنها بدون مرگ های مداوم، چگونه عمل می کند؟ ستاره یوتیوب MrBeast 3.5 میلیون دلار برای بازسازی نمایش موفق کره ای هزینه کرد که شامل اکثر بازی ها، 456 مدعی و یک جایزه 456000 دلاری است.

  76.6 میلیون مشترک MrBeast، کانال او را به یکی از محبوب‌ترین کانال‌های YouTube تبدیل کرده است. او به خاطر ایجاد مسابقاتی که در آن افراد می توانند برنده مبالغ هنگفتی شوند، از جمله نیم میلیون دلار برای Last to ترک دایره و تگ Extreme، و همچنین Last To Leave 800,000 دلار Island Keeps It، شهرت دارد. به این ترتیب، بازی Squid بهترین فرصت تفریحی است، بدون اینکه کسی به قتل برسد.

  اولین بازی معروف Red Light، Green Light، بازیکنانی را با دستگاه‌هایی مجهز می‌کند که هر زمان که حرکت می‌کنند، یک شبیه‌سازی غیرکشنده است. توسط تک تیراندازها خارج می شود.

  هیچ پیرمرد مهربان مشکوکی در تفریح ​​MrBeast وجود نداشت

  این سرگرم کننده است برای دیدن بازی لانه زنبوری و اینکه چگونه تکنیک لیسیدن که قهرمان داستان سونگ گی هون در نمایش استفاده کرد واقعا کار می کند. در همین حال، طناب کشی شامل فوم افتادن تیم ها به جای مرگ آنها می شود و بازی تیله ها بهترین دوستان را در حال رقابت با دوستان دیگر می بیند، بسیاری از آنها بازی "فرد یا زوج" را انتخاب می کنند.

  https://techbord.com این بازی غیر کشنده 3.5 میلیون دلاری بازی Squid را در YouTube ببینید

  در حالی که یونیفرم‌ها، توپ شیشه‌ای پر از پول و بسیاری از عناصر دیگر کاملاً بازسازی شده‌اند، عنوان نهایی بازی ماهی مرکب با صندلی‌های موزیکال جایگزین شده است، فقط به این دلیل که بیشتر مردم هنوز دقیقاً نمی‌دانند چگونه اولی را بازی کنند، و احتمالاً این بازی ممکن است در نهایت به یک ماجرای بسیار خشونت آمیز تبدیل می شود.

  برخی به طنز خفیف 3.5 میلیون دلاری خرج شده در یک ویدیوی یوتیوب برای بازسازی یک برنامه تلویزیونی اشاره کرده اند که تفسیری کوبنده درباره ماهیت سرمایه داری است، اما این یک بحث برای دیگری است. زمان.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری