techbord.com این امدادگر جت پک را که پرواز می کند کوه را تماشا کنید

رو به جلو: چند سال است که در مورد لباس جت شنیده ایم ، اما کاربردهای عملی آنها خیلی واضح نبوده است - خوشبختانه هنوز از هر نسخه مسلحانه ای که ارتش استفاده می کند فاصله زیادی داریم. اگرچه در انگلستان ، دستگاه ها در نقشی جدید تریاژ می شوند: کمک به امدادگران برای رسیدن به کوهنوردان آسیب دیده در مناطق دور افتاده.

این کت و شلوار کار شرکت صنایع گراویت است ، یک شرکت مستقر در انگلستان که توسط ریچارد براونینگ تأسیس شده است. آنها دارای یک احساس قوی Iron Man هستند ، پیشرانه ای که توسط دو موتور میکرو جت در هر بازو و دیگری در پشت ارائه می شود.

یک سرویس پیراپزشکی که لباس مناسب برای دسترسی به افراد در شرایط اضطراری را مشاهده می کند در حال انجام است. به صورت سه گانه در منطقه کوهستانی Lake District انگلیس برگزار می شود. در مثالی که در فیلم بالا نشان داده شده است ، براونینگ قادر است به جای 25 دقیقه ای که با پای پیاده طی می شود ، در 90 ثانیه به کسی برسد.

اندی موسون ، مدیر عملیات سرویس آمبولانس هوایی Great North ( GNAAS) ، به Sky News گفت: دو نوع بیمار وجود دارد که می توانند از خدمات بهره مند شوند.

"اولین کسانی که به هلی کوپتر نیاز دارند ، اما کسانی که می توانیم کمی سریعتر به آنها برسند. "

"همچنین بیمارانی که به مراقبت های جدی احتیاج ندارند که ممکن است آسیب ساده تری مانند شکستگی مچ پا یا شکستگی بازو داشته باشند که ممکن است هنوز یک ساعت برای تیم نجات کوهستان صبر کند ، و ما می توانیم در عرض چند دقیقه در کنار آنها بود ، و به آنها مقداری تسکین درد می داد ، و آنها را به جای ورود تیم های نجات کوهستان راحت می کرد. ""

"اگر کسی در بالای هلولین ایست قلبی داشته باشد [ یک کوه 3000 فوت در منطقه] ، و ما توانستیم جت کت و شلوار را به کار بگیریم. من مطمئن هستم که ظرف هشت دقیقه یک دستگاه دفیبریلاتور برای بیمار خواهیم داشت. در حال حاضر وضعیت هواپیما در صحنه اول است و ممکن است 20 تا 25 دقیقه طول بکشد. "

 https://techbord.com این پیراپزشک جت پک را که پرواز می کند کوه را تماشا کنید

کت و شلوار 1050 اسب بخاری ارزان نیست و با فروشی در حدود 340،000 پوند (حدود 435،900 دلار). این می تواند یک خلبان را با سرعت بیش از 80 مایل در ساعت حرکت دهد و توانایی رسیدن به 12000 فوت را دارد ، اگرچه به دلایل ایمنی کمتر است.

"تمام قدرت مانور به تعادل و هماهنگی انسانی شما می رسد. اگر جت ها را به طور فزاینده ای به سمت پایین نشان دهید ، بالا می روید و اگر آنها را شلیک کنید ، دوباره پایین می آیید. " "این بسیار ایمن است ، شما فقط به ارتفاعی می روید که در صورت سقوط بتوانید بهبود پیدا کنید ، این یک آسیب وحشتناک نخواهد بود."

این دادخواست آماده تصویب توسط GNAAS هنوز در حالی که صنایع جاذبه هنوز در حال انجام تغییرات و جمع آوری داده ها از آزمایش هستند ، اما پاسخ دهندگان اضطراری پرواز می توانند به زودی به واقعیت تبدیل شوند.

این امدادگر جت پک را که پرواز می کند کوه را تماشا کنید
tech-culture/این-امدادگر-جت-پک-را-که-پرواز-می-کند-کوه-را-تماشا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com MicroStrategy یک میلیارد دلار دیگر به بیت کوین می اندازد و به دارایی های عظیم آن افزود
techbord.com ببینید که عملکرد بازی RTX 2080 Ti چگونه با کارت جدید پس از 18 ماه استخراج مقایسه می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.