خبر

 • تک بورد - اینتل بازیگر

  اینتل بازیگر "من یک مک " را برای تبلیغات تبلیغاتی مسخره M1 باز می گرداند
  30 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ علاوه بر نقش های سینمایی وی ، ممکن است جاستین لانگ بازیگر را بعنوان پسر "من یک مک" از تبلیغات تبلیغاتی "مکینتاش مک اپل" اپل بشناسید که در اواسط دهه 2000 بسیار محبوب بودند. او اکنون به یک کمپین تبلیغاتی مشابه بازگشته است. این بار ، اما او محصولات اپل را مسخره می کند در حالی که مزایای داشتن رایانه شخصی را برجسته می کند.

  تبلیغات جدید Intel با Long در مقابل پس زمینه سفید آشنا که در تبلیغات قدیمی اپل مشاهده می شود ، آغاز می شود. او قبل از ذکر کمبودهای M1 Macs "با سلام ، من ... جاستین " شروع می کنم.

  یک تبلیغ انعطاف پذیری Intel 2-in-1 را مقایسه می کند (Lenovo Yoga 9i) به یک MacBook Pro ، با اشاره به توانایی قبلی برای کار به عنوان یک لپ تاپ سنتی و یک تبلت. این تبلیغ نشان می دهد که عملکرد مشابهی در اکوسیستم اپل به یک iPad ، صفحه کلید ، قلم و یک دانگل نیاز دارد.

  در تبلیغات تجاری دیگر کسی بازی در MSI Gaming Stealth 15M مجهز به Core i7 دارد ، با اشاره به اینکه "هیچ کس در Mac بازی نمی کند." رایانه های اپل همچنین به دلیل Touch Bars ، کمبود صفحه نمایش لمسی و پشتیبانی از چند مانیتور M1 و انتخاب رنگ "خاکستری و خاکستری" مسخره می شوند.

  با استقبال مثبت تراشه M1 اپل ، اینتل یک حمله عمومی علیه کوپرتینو آغاز کرد ، با شروع یک سری تبلیغات "Go PC" در ماه فوریه که مباهات می کرد فقط رایانه های شخصی می توانند موشک را پرتاب کنند و موشک را پرتاب کنند. لیگ. "

  اینتل اولین شرکتی نبود که از بازیگر تبلیغات" من "در مک و من" در رایانه شخصی "استفاده می کرد. جان هاجمن ، بازیگر ، نقش خود را به عنوان رایانه شخصی تکرار کرد تا در هنگام اعلام SoC توسط اپل ، به عملکرد M1 مباهات کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری