خبر

 • تک بورد - ایمیل داخلی محصولات اپل را که هرگز به بازار راه پیدا نکرده اند ، کشف می کند: iPod های جدید ، مک بوک ایر 15 اینچی و تبلت Mac

  ایمیل داخلی محصولات اپل را که هرگز به بازار راه پیدا نکرده اند ، کشف می کند: iPod های جدید ، مک بوک ایر 15 اینچی و تبلت Mac
  12 روز و 22 ساعت قبل

  آزمایش Epic vs Apple تعداد زیادی اطلاعات داخلی از هر دو شرکت را به نمایش گذاشته است. اخیراً ، یک ایمیل داخلی نشان می دهد که اپل در سال 2007 چه چیزی در حال توسعه است. از نرم افزار و خدمات گرفته تا سخت افزار ، بیشتر آنچه در این ایمیل است منتشر می شود. با این وجود برخی از دستگاه های ذکر شده در سند هرگز به قفسه ها برخورد نمی کنند.

  ایمیل نوشته شده توسط استیو جابز در آگوست 2007 ، دستور کار جلسه تیم اجرایی اپل را برای 6 اوت نشان می دهد. این جلسه به هفت بخش از بحث شامل موضوعاتی مانند فروش ، عرضه ، خطوط مختلف تولید ، رویدادها ، استخدام و قانونی تقسیم شد.

  همانطور که از یک سند 14 ساله پیش بینی می شد ، بیشتر موارد " در آن قبلاً راه اندازی شده است ، اما به طرز جالب توجهی به چند دستگاه اشاره می کند که هرگز فرصتی برای دیدن نور پیدا نکردیم ، از جمله MacBook Air 15 اینچی ، تبلت Mac ، iPod "Super nano" و یک دستگاه جدید تغییر iPod.

  بر اساس ایمیل داخلی ، اپل قصد داشت یک مک بوک ایر 15 اینچی را در سال 2008 راه اندازی کند. این هرگز اتفاق نیفتاد ، و در عوض ، در پایان مدل 13 اینچی منتشر شد که به لپ تاپ های سبک و نازک را تغییر دهید. تا به امروز ، اپل مدل 15 اینچی MacBook Air را منتشر نکرده است ، اما گزارش ها ادعا می کنند که ممکن است به زودی شاهد چنین چیزی باشیم.

  استیو جابز: دستور کار جلسه تیم اجرایی اپل در 5 آگوست 2007 pic.twitter. com / m9H9PWFIbG

  - ایمیل های فناوری داخلی (TechEmails) 2 ژوئن 2021

  درست بعد از مک بوک ایر 15 اینچی ، اشاره ای به تبلت Mac وجود دارد. ما فرض می کنیم که این نمونه اولیه از آنچه iPad به سرانجام رسیده است ، است که دو سال پس از انتشار برنامه ریزی شده رایانه لوحی Mac راه اندازی شد.

  ایمیل داخلی همچنین به دو مدل منتشر نشده از iPod که قرار است منتشر شود اشاره می کند. در سال 2008. اولین "Super nano" با قیمت 199 دلار است. اینکه اپل برخی از ویژگی های خود را در دستگاه iPod دیگری پیاده کرده است یا خیر مشخص نیست. در مورد iPod دوم که در این سند به آن اشاره شده ، این iPod shuffle است که برای انتشار سال 2008 برنامه ریزی شده است ، که هرگز اتفاق نیفتاده است. در عوض ، اپل انواع جدید رنگی را به بازار عرضه کرد. تغییر iPod جدیدتر بعداً در سال 2009 منتشر شد.

  اعتبار تصویر دستگاه مفهومی: Luna Display

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری