techbord.com ایلان ماسک کالیفرنیا را به مقصد تگزاس ترک کرده است

ایلان ماسک جایزه Golden State را به عنوان Lone Star State تغییر داده است. دومین فرد ثروتمند جهان گفت که او از کالیفرنیا به تگزاس نقل مکان کرده است تا به کارخانه جدید تسلا و سایت پرتاب Space X نزدیک شود ، هرچند احتمالاً دلایل بیشتری در پس این حرکت وجود دارد.

میلیاردر در هنگام مصاحبه با اجلاس سالانه شورای مدیرعامل وال استریت ژورنال تغییر آدرس خود را نشان داد ، گزارش The Verge. وی به مت موری ، سردبیر WSJ ، گفت: "دو بزرگترین موضوعی که من در حال حاضر انجام دادم توسعه Starship در جنوب تگزاس است. "و سپس کارخانه بزرگ جدید ایالات متحده برای تسلا. "

"لزوماً استفاده زیادی از وقت من در اینجا [در کالیفرنیا] نبود. "

گرچه نزدیك بودن به كارخانه جدید تسلا در خارج از محل راه اندازی آستین و اسپیس X در نزدیكی روستای بوكا چیكا برای ماسك مهم است ، اما مدیر عامل هیچ اشكی از ترك كالیفرنیا نخواهد ریخت. ماسک گفت: "اگر تیمی برای مدت طولانی پیروز شود ، تمایل به خود راضی بودن دارد." "کالیفرنیا برای مدت طولانی پیروز شده است ، و من فکر می کنم آنها آن را مسلم می دانند. "

انتقال مدتهاست که منتظر است. ماسک در توئیتر خود نوشت ، "من هیچ خانه ای ندارم" در اول ماه مه و بعداً هر چهار خانه خود را در کالیفرنیا به مبلغ 62.5 میلیون دلار به فروش رساند. برخلاف کالیفرنیا که بالاترین نرخ مالیات ایالتی را در ایالات متحده دارد ، تگزاس درآمد مالیاتی شخصی ندارد. این یک چشم انداز اغوا کننده برای شخصی است که قصد دارد 50 میلیارد دلار از اختیارات سهام خود را بدست آورد. ماسک در صورت ماندن در کالیفرنیا مجبور است مالیات بر درآمد خود را پرداخت کند.

https://techbord.com الون ماسک کالیفرنیا را به مقصد تگزاس ترک کرده است

با پذیرش اخیر تسلا در S&P 500 ، که عملکرد سهام 500 شرکت بزرگ ذکر شده در بورس های سهام ایالات متحده را اندازه گیری می کند ، این شرکت سهام امسال 670 درصد جهش داشته است. از آنجایی که ماسک 20 درصد غول EV را در اختیار دارد ، ثروت او 129 میلیارد دلار افزایش یافته و به 157 میلیارد دلار رسیده است و وی تنها پشت جف بزوس (186 میلیارد دلار) در فهرست میلیاردرهای بلومبرگ قرار دارد.

تحت تأثیر قرار گرفتن ماسک در محدودیت های شدیدتر Covid در کالیفرنیا است. در ماه آوریل ، ماسک گفت که این قفل "فاشیست" است و "مردم را به زور در خانه های خود زندانی می کند" ، و این امر را به منظور پناه دادن به محل منطقه خلیج انجام می دهد. وی همچنین از تگزاس به خاطر بازگشایی مشاغل تمجید کرد.

ایلان ماسک کالیفرنیا را به مقصد تگزاس ترک کرده است
tech-culture/ایلان-ماسک-کالیفرنیا-را-به-مقصد-تگزاس-ترک-کرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.