techbord.com ایلان ماسک پس از دریافت نتایج مختلف در همان روز ، آزمایشات Covid-19 را

یک سیب زمینی داغ: ایلون ماسک هرگز هنگام انتقاد از قفل شدن Covid-19 و کوچک شمردن جدی ویروس کرونا خجالتی نبوده است. اکنون ، رئیس تسلا این سingال را دارد که آیا آزمایشاتی که ویروس را تشخیص می دهد پس از چهار بار آزمایش در یک روز دقیق است ، دو مورد مثبت و دو تست منفی است.

در یک توییت اخیر ، ماسک نوشت: "چیزی بسیار ساختگی در جریان است. امروز چهار بار آزمایش کوویید انجام شد. دو آزمایش منفی برگشت ، دو آزمایش مثبت. همان دستگاه ، همان آزمایش ، همان پرستار. آنتی ژن سریع آزمایش از BD. "او احتمالاً به آزمایش سریع آنتی ژن بکتون دیکینسون و شرکت اشاره دارد. وی هشدار داد: "اگر برای من اتفاق بیفتد ، برای دیگران نیز اتفاق می افتد."

چیزی بسیار ساختگی در جریان است. امروز چهار بار برای کووید آزمایش شد. دو تست منفی ، دو تست مثبت اعلام شد. همان دستگاه ، همان آزمایش ، همان پرستار. آزمایش سریع آنتی ژن از BD.

- الون ماسک (elonmusk) 13 نوامبر 2020

ماسک در پاسخ به سایر کاربران توییتر گفت که علائم "سرماخوردگی معمولی" را نشان می دهد. مدیر عامل همچنین گرفتن تست های PCR (واکنش زنجیره ای پلیمراز) از آزمایشگاه های جداگانه ، نتایج انتظار می رود 24 ساعت دیگر برگردند.

اگر برای من اتفاق بیفتد ، برای دیگران نیز اتفاق می افتد. من آزمایشگاه PCR را از آزمایشگاه های جداگانه دریافت می کنم. نتایج حدود 24 ساعت طول خواهد کشید.

- الون ماسک (elonmusk) 13 نوامبر 2020

همانطور که توسط رویترز ذکر شده ، بکتون دیکینسون ، تهیه کننده آزمایش آنتی ژن در ماه سپتامبر گفت که در حال بررسی گزارش هایی از خانه های سالمندان است که ویروس کرونا سریع آن را بررسی می کند تجهیزات آزمایش نتایج مثبت کاذب تولید می کردند. سازمان غذا و داروی آمریكا هشدار داده است كه آزمایش های آنتی ژن Covid-19 می تواند نتایج كاذب را نشان دهد.

در ماه آوریل ، ماسك گفت سفارشات سرپناه ویروس كرونا "فاشیست" است و مردم را مورد تخلف قرار می دهد ". حقوق وی قبلاً ادعا کرده بود که "انتهای موارد جدید" Covid-19 در ایالات متحده تا پایان آوریل وجود دارد. نظرات وی خشم بیل گیتس ، میلیاردر دیگر را برانگیخت ، وی اظهار نظرات ماسک را "ناپسند" توصیف کرد. خانواده وی واکسن Covid-19 می خورند زیرا وی "" در معرض خطر Covid نیست و فرزندان من نیز در معرض خطر نیستند. " از نظر ویروس مثبت است و 248 هزار و 585 مورد مرگ و میر رخ داده است که بیش از هر کشور دیگر است.

ایلان ماسک پس از دریافت نتایج مختلف در همان روز ، آزمایشات Covid-19 را "جعلی" می نامد
tech-culture/ایلان-ماسک-پس-از-دریافت-نتایج-مختلف-در-همان-روز-آزمایشات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گره فرایند 1 آلفای میکرون بهبود چشمگیری در تراکم و عملکرد DRAM ارائه می دهد
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.