خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک می گوید والتر ایزاکسون در حال نوشتن بیوگرافی خود است

  ایلان ماسک می گوید والتر ایزاکسون در حال نوشتن بیوگرافی خود است
  16 روز و 14 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: والتر ایزاکسون ، نویسنده آمریکایی ، مأمور شده است تا بیوگرافی ایلان ماسک را بنویسد. رئیس تسلا و اسپیس ایکس این افشاگری را در پست اخیر خود در توییتر به اشتراک گذاشت ، اما به طور مشخص درباره جزئیات زمان آماده شدن برای انتشار اظهار نظر کرد.

  آیزاکسون شاید بیشتر در محافل فناوری به دلیل نوشتن بیوگرافی مجاز خود ، بنیانگذار اپل ، استیو جابز شناخته شده است. این کتاب 656 صفحه ای در انتهای زندگی جابز قرار گرفت. در واقع ، این کتاب تقریباً یک ماه زودتر از موعد مقرر به دلیل مرگ جابز در 5 اکتبر 2011 منتشر شد. استیو جابز زمان ما است. " آیزاکسون افزود که هر دوی این اعداد نمونه ای از بلندپروازی زیاد ، انگیزه بی امان و تمایل به ریسک پذیری هستند. /p> - ایلان ماسک (elonmusk) 5 آگوست 2021

  "او آنقدر دیوانه است که فکر می کند می تواند جهان را تغییر دهد و بنابراین ممکن است یکی از کسانی باشد که جهان را تغییر می دهد ، "ایزاکسون خاطرنشان کرد.

  با این وجود ، مقایسه ماسک با جابز ، حداقل از نظر میراث ، کمی زود است. ماسک در ماه ژوئن 50 ساله شد ، ظاهراً از نظر سلامتی خوب است و هیچ نشانه ای از خود نشان نداده است کاهش سرعت یا از دست دادن علاقه به کارهای مختلف او. اگر او برنامه های استعمار مریخ خود را عملی کند ، مطمئناً در کمربند ماسک یک درجه افتخار خواهد بود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری