خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک می گوید تسلا پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت را متوقف می کند ، قیمت رمزنگاری را خراب می کند

  ایلان ماسک می گوید تسلا پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت را متوقف می کند ، قیمت رمزنگاری را خراب می کند
  15 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ارزش بیت کوین ساعاتی قبل تقریباً 17 درصد کاهش یافت و این همه تقصیر ایلون ماسک است. دومین فرد ثروتمند جهان به دلیل نگرانی در مورد تأثیر آن بر آب و هوا ، توانایی مشتریان تسلا را در استفاده از ارز رمزنگاری شده در هنگام خرید یکی از تجهیزات الکترونیکی شرکت به حالت تعلیق درآورد.

  استقبال تسلا از بیت کوین به پمپاژ قیمت حتی در سال جاری کمک کرده است. رمزنگاری در فوریه هنگامی که خودروساز فاش کرد 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و به زودی آن را به عنوان پرداخت می پذیرد ، به بالاترین رقم 44000 دلار رسید. در ماه مارس ، تسلا به مشتریان ایالات متحده اجازه می داد تا با استفاده از BTC هزینه تسلا را بپردازند.

  اما ماسک فقط یک چرخش انجام داده و با توئیت از تسلا در حال تعلیق خرید وسایل نقلیه با استفاده از بیت کوین با اشاره به آسیب های زیست محیطی ناشی از استخراج ، گفت: . ماسک نوشت: "ما نگران افزایش سریع استفاده از سوخت های فسیلی برای استخراج و معاملات بیت کوین ، به ویژه ذغال سنگ هستیم که دارای بدترین میزان انتشار از هر نوع سوخت است." "ارز رمزنگاری شده در بسیاری از سطوح ایده خوبی است و ما معتقدیم که آینده امیدوار کننده ای دارد اما این امر نمی تواند هزینه زیادی برای محیط زیست داشته باشد. "

  تسلا و بیت کوین pic.twitter.com/YSswJmVZhP

  - ایلان ماسک (elonmusk) 12 مه 2021

  ماسک اضافه کرد که تسلا هیچ بیت کوین خود را نمی فروشد و قصد دارد از آن به محض انتقال از انرژی به انرژی پایدارتر - هر زمان که باشد استفاده کند. / p>

  جالب است که ماسک افزود که "ما همچنین در حال بررسی ارزهای رمزنگاری شده دیگری هستیم که از 1٪ انرژی / معامله بیت کوین استفاده می کنند." رمزنگاری جدید Chia خود را به عنوان جایگزین سبزتری برای سایر رمزنگاری ها قرار می دهد با استفاده از فضای درایو و نه با استفاده از توان محاسباتی "فارم" می شود ، اما اخیراً شنیدیم که می تواند 512 گیگابایت حافظه SDD را در مدت بیش از یک ماه خراب کند و باعث کمبود HDD / SDD شود - خیلی سازگار با محیط زیست نیست. هنوز هم بهتر از بیت کوین است که هر ساله انرژی بیشتری نسبت به کل سوئد مصرف می کند و می تواند ردپای کربنی به اندازه لندن داشته باشد.

   https://techbord.com الون ماسک می گوید تسلا از پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت جلوگیری می کند ، قیمت رمزنگاری را خراب می کند

  قیمت بیت کوین طی 24 ساعت گذشته لحظه ای را ببینید که ماسک توییت کرد

  ماسک در توییت خود مشاهده کرد که قیمت بیت کوین در حدود 17٪ به 46،000 دلار سقوط می کند ، پایین ترین نقطه از 1 مارس. عجله در فروش باعث خاموش شدن برخی صرافی ها شد. با اندکی افزایش به 51000 پوند رسیده است ، اما هنوز هم در حدود 5000 دلار کمتر از پست مدیر عامل است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری