خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک سقوط بیت کوین را به سطح سرمایه گذاری قبل از تسلا رسانده است

  ایلان ماسک سقوط بیت کوین را به سطح سرمایه گذاری قبل از تسلا رسانده است
  25 روز و 14 ساعت قبل

  افزایش بیت کوین در چند وقت اخیر مدیون بسیاری از الون ماسک است. اما تمام دستاوردهایی که از زمان تسلا در آغوش عمومی رمزنگاری شده توسط الون ماسک از بین رفته است. قیمت BTC برای اولین بار از سه ماه پیش که سازنده EV سرمایه گذاری خود را در این ارز اعلام کرد ، در اوایل امروز به زیر 40 هزار دلار رسید.

  به نظر می رسید تسلا بزرگترین حامی Bitcoin در اوایل سال جاری باشد. سرمایه گذاری و اعلامیه 1.5 میلیارد دلاری این شرکت مبنی بر پذیرفتن رمزنگاری به دلیل پرداخت محصولات خود ، قیمت را به 44000 دلار رساند. در ماه آوریل ، BTC به بالاترین رقم تقریباً 65000 دلاری رسید.

  اما رابطه تسلا با بیت کوین اخیراً تیره شده است. هفته گذشته هنگامی که ماسک تصمیم گرفت به مشتریان اجازه پرداخت هزینه وسایل نقلیه تسلا با استفاده از این رمز را بدهد ، به دلیل نگرانی های زیست محیطی در مورد استخراج معاملات ، این قیمت سقوط کرد و 17 درصد از قیمت را پاک کرد. وی همچنین در آخر هفته پیشنهاد داد که این شرکت دارایی های خود را فروخته است ، و در حالی که بعداً ماسک تأیید کرد که چنین نیست ، اما خسارت قبلاً وارد شده بود.

   https://techbord.com الون ماسک بیت کوین را به سطح سرمایه گذاری قبل از تسلا سقوط کرد

  قیمت بیت کوین چند ساعت پیش به 38500 دلار کاهش یافت ، کمترین قیمت از قبل از سرمایه گذاری تسلا و افت حدود 40 درصدی نسبت به اوج ماه گذشته.

  در حالی که اقدامات ماسک تأثیر قابل توجهی بر قیمت BTC داشته است ، عوامل دیگری نیز در پشت این کاهش وجود داشته است. همانطور که توسط بلومبرگ اشاره شد ، این شامل بانک خلق چین است "با تکرار این که از رمزهای دیجیتال نمی توان به عنوان نوعی پرداخت استفاده کرد ، برجسته سازی ریسک نظارتی بیش از ارزهای رمزپایه".

  بیت کوین تنها نیست رمزنگاری تحت تأثیر ماسک است. قیمت Dogecoin اخیراً 35٪ سقوط کرد ، در حالی که او هنگام حضور در Saturday Night Live از آن به عنوان "شلوغی" یاد کرد. او با پیشنهاد ارتقا efficiency کارآیی خود و ارسال توییت در یک نظرسنجی که آیا تسلا باید آن را به عنوان پرداخت بپذیرد ، به دوگ کمک کرد تا برخی از ضررها را جبران کند.

  کسانی که در این صنعت هستند از تأثیر ماسک خوشحال نیستند دارای. "من راحت نیستم که یک شخص یا نهاد کوچک بتواند بازار را دستکاری کند. حدس می زنم در حال حاضر در جایی است که ما در رمزنگاری هستیم. " "عالی نیست ، مطمئناً".

  اعتبار تصویر: سلام اسم من ژاکو است

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری