techbord.com ایلان ماسک در کنار ادوارد اسنودن ، هیچ مدرکی از تمدن های پیشرفته که از زمین بازدید کرده اند ، مشاهده نکرده است

برداشت ویراستار: برخی از نظریه پردازان توطئه معتقدند که ما در آستانه یک واقعه بزرگ افشاگری هستیم - یعنی اعتراف دولت ایالات متحده یا شاید دیگران که ما در جهان تنها نیستیم. دیگران ، مانند ایلون ماسک ، بنیانگذار SpaceX ، هنوز براساس شواهد محدود موجود در میز قانع نشده اند.

اخیراً در مبادله در توییتر ، ماسک گفت که هیچ مدرکی از بازدید یک تمدن پیشرفته از زمین مشاهده نکرده است ، و اضافه کرد که "تصاویر مبهم و بدتر از چارچوب دوربین فیلمبرداری امنیتی 7/11 شمرده نمی شوند."

من هیچ مدرکی از تمدن پیشرفته ای که از زمین بازدید کرده باشد ، ندیده ام. عکسهای مبهم و بدتر از چارچوب دوربین فیلمبرداری امنیتی 7/11 به حساب نمی آیند!

- الون ماسک (elonmusk) 12 اکتبر 2020

ماسک یک نکته معتبر ارائه می دهد. اکنون بسیاری از مردم جهان از تلفن های هوشمند مجهز به دوربین استفاده می کنند ، بنابراین آیا نباید در مشاهده فیلم ها جذابیتی وجود داشت؟ سپس ، اگر تمدنی کاردستی اختراع کرده است که بتواند از سیاره دیگری به اینجا پرواز کند ، آنها احتمالاً فهمیده اند که چگونه می توان آن را به یواشکی درآورد.

در اوایل سال جاری ، وزارت دفاع علناً آزاد شد فیلم ویدئویی که سالها پیش توسط نیروی دریایی "پدیده هوایی" گرفته شده و "ناشناخته" باقی مانده است. در هر سال دیگر ، چنین انتشار ممکن بود خبر بزرگی باشد ، اما با Covid-19 و هر چیز دیگری که در جریان بود ، کم و بیش از آن براق شد.

افشاگر مشهور دولت ادوارد اسنودن در جو پادکست اواخر سال گذشته که حتی با دسترسی مضحک به شبکه های محدود متعلق به CIA ، NSA و ارتش ، او نتوانست هیچ مدرکی را نشان دهد که به بیگانگان نشان دهد.

فقط به این دلیل که هیچ مدرکی وجود ندارد منظور این است که این افراد مشکوک نیستند که چیزی در جریان است. اسنودن در پذیرش خود گفت "احتمالاً [بیگانگان] وجود دارند." ماسک حتی احتمال وجود واقعیتی عجیب و غریب عجیب تر را نیز مطرح کرده است - اینکه ما فقط به عنوان یک شبیه سازی که توسط یک تمدن پیشرفته انجام می شود وجود داشته باشیم.

"احتمال اینکه در واقعیت پایه قرار بگیریم یک میلیارد است" ، ماسک به جوشوا توپولسکی ، روزنامه نگار فناوری گفت.

منجمان همچنین میلیون ها ستاره را برای نشانه های حیات بیگانه مورد مطالعه قرار داده اند و خالی از آب در آمده اند. SETI @ home ، طرحی که از رایانش توزیع شده برای کمک به تجزیه و تحلیل داده های تلسکوپ های رادیویی استفاده می کرد ، اوایل سال جاری پس از فعالیت از سال 1999 تعطیل شد.

شاید جذاب ترین گزارش در حمایت از زندگی بیگانگان باشد از باب لازار ، دانشمندی که ادعا می کند روی مهندسی معکوس سیستم پیشرانه از یک فضاپیمای بیگانه (یکی از 9 مورد) در یک پایگاه فوق سری در نزدیکی منطقه 51 به نام S4 کار کرده است. لازار برای اولین بار با ادعای خود در سال 1989 مطرح شد اما سال گذشته با حضور در پادکست روگان دوباره ظاهر شد.

اعتبار مستند: Aphelleon

ایلان ماسک در کنار ادوارد اسنودن ، هیچ مدرکی از تمدن های پیشرفته که از زمین بازدید کرده اند ، مشاهده نکرده است
tech-culture/ایلان-ماسک-در-کنار-ادوارد-اسنودن-هیچ-مدرکی-از-تمدن-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.