خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک تأیید می کند تسلا منابع بیت کوین خود را نفروخته است ، اما قیمت همچنان پایین است

  ایلان ماسک تأیید می کند تسلا منابع بیت کوین خود را نفروخته است ، اما قیمت همچنان پایین است
  11 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ایلان ماسک دوباره در آن حضور دارد. هفته گذشته هنگامی که وی اعلام کرد تسلا دیگر رمزنگاری را به عنوان پرداخت نمی پذیرد ، قیمت بیت کوین را کاهش داد ، به دنبال اشاره به ماسک که غول EV در نظر دارد یا ممکن است برخی از بیت کوین های خود را فروخته باشد ، BTC به پایین ترین سطح 3 ماهه رسید. . وی اکنون تأیید کرده است که شرکتش هیچ یک از دارایی های خود را به فروش نرسانده است ، اما قیمت زیر 46،

  قیمت پررونق بیت کوین در فوریه هنگامی که تسلا اعلام کرد 1.5 میلیارد دلار در رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است و به زودی آن را به عنوان پرداخت محصولاتش قبول می کند ، به بالاترین حد خود رسیده است. اما ماسک هفته گذشته با استناد به نگرانی های زیست محیطی مربوط به استخراج بیت کوین ، تصمیم اخیر را لغو کرد. این حرکت با کاهش 17 درصدی قیمت BTC روبرو شد ، هر چند که اندکی جهش کرد.

  https://techbord. com ایلان ماسک تأیید کرد تسلا منابع بیت کوین خود را به فروش نرسانده است ، اما قیمت همچنان پایین است

  آخر هفته آخر ، ماسک ضربه دیگری به بیت کوین وارد کرد ، هنگامی که به نظر می رسید با توئیتی موافقت می کند که تسلا می گوید یا ممکن است بفروشد قبلاً بیت کوین خود را به فروش رسانده اید.

  کاربرCryptoWhale در توئیتر خود نوشت: "بیت کوین ها در سه ماه آینده وقتی می فهمند تسلا بقیه دارایی های بیت کوین خود را ریخته است ، به خود سیلی خواهند زد. با مقدار نفرت [الون ماسک] در حال بدست آوردن است ، من او را سرزنش نخواهم کرد. "ماسک در پاسخ گفت ،" "واقعاً."

  ماسک در توییت خود نوشت که تسلا سهام بیت کوین خود را نفروخته است و قیمت آن را ثابت نگه دارد. در زمان نوشتن مقاله ، BTC هنوز در زیر 46000 دلار باقی مانده است.

  تسلا در ماه مارس فاش کرد که 10٪ از سهام بیت کوین خود را فروخته است. و گرچه این روی قیمت رمزنگاری تأثیرگذار بود ، اما با اطمینان ماسك مبنی بر اینكه فروش برای نشان دادن "نقدینگی" آن است ، تأثیر آن كاهش یافت. دومین مرد ثروتمند جهان نیز گفت كه او این كار را انجام نداده است. هیچ یک از دارایی های شخصی بیت کوین خود را به فروش نرسانده است ، گرچه مقدار مالکیت وی مشخص نیست.

  در حالت ایده آل ، Doge سرعت بلوک 10X را افزایش می دهد ، اندازه بلوک 10X را افزایش می دهد و هزینه 100X را کاهش می دهد. سپس دست به دست می شود.

  - الون ماسک (elonmusk) 16 مه 2021

  اقدامات ماسک نیز بر ارزش Dogecoin تأثیرگذار است. او هفته گذشته هنگامی که در هنگام حضور در Saturday Night Live آن را "سختی" توصیف کرد ، قیمت را 35٪ پایین می فرستد ، هرچند که با پیشنهاد ارتقاgrade کارآیی و توئیت کردن نظرسنجی ، به داگ کمک کرد تا برخی از ضررها را جبران کند. اگر تسلا باید آن را به عنوان پرداخت بپذیرد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری