خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک به عنوان شخصیت سال تایم انتخاب شده است، اما همه راضی نیستند

  ایلان ماسک به عنوان شخصیت سال تایم انتخاب شده است، اما همه راضی نیستند


  1 ماه قبل

  ایلان ماسک: ثروتمندترین مرد جهان، خودخوانده ادگلورد، ماجراجوی فضایی، و اکنون شخصیت سال مجله تایم در سال 2021. رئیس تسلا/اسپیس ایکس به دلیل ایجاد راه حل برای یک بحران وجودی، تجسم امکانات و تمجید تحسین شده است. ظاهراً خطرات عصر غول‌های فناوری، برای هدایت جسورانه‌ترین و مخرب‌ترین دگرگونی‌های جامعه. اما همه از انتخاب راضی نیستند.

  تایم تصدیق می‌کند که نظر شما درباره ماسک هر چه باشد، او مطمئناً تیتر خبرها می‌شود، چه به دلیل تأثیرش بر قیمت ارزهای دیجیتال، نظرات توییت‌ها در مورد موضوعات بحث‌برانگیز، یا چندین شرکت که او نظارت می‌کند.

  اما برخی از مردم از دریافت جایزه ماسک خوشحال نیستند. دیدگاه او در مورد مالیات دادن به ثروتمندان مطمئناً طرفداران زیادی برای او به همراه نداشته است. گزارش ژوئن نشان داد که چگونه مدیرعامل و سایر اعضای ابرثروتمندان از روش‌های قانونی برای اجتناب از مالیات فدرال یا پرداخت بسیار ناچیز استفاده می‌کنند. او همچنین به توئیت برنی سندرز درباره پرداخت سهم منصفانه ثروتمندان بسیار ثروتمند با این جمله پاسخ داد: «یادم می‌رود که تو هنوز زنده‌ای». . https://t.co/cKTkOKDtpc

  — نماینده پرامیلا جایپال (@RepJayapal) 13 دسامبر 2021

  یادم می رود که هنوز زنده هستید

  ایلان ماسک (@elonmusk) نوامبر 14، 2021

  سناتور الیزابت وارن به انتخاب تایم با این جمله پاسخ داد: "بیایید کد مالیاتی تقلبی را تغییر دهیم تا شخص سال در واقع مالیات بپردازد و از بارگیری رایگان همه افراد دیگر جلوگیری کند." در حالی که نویسنده کرت آیکن والد تاکید کرد که ماسک پیشنهاد می کند کووید-19 آنقدرها هم که فکر می کنند شدید نیست و او در برابر قرنطینه ها انتقاد می کند.

  من از گفتن زیادی در مورد انتخاب الون ماسک به عنوان شخصیت سال ها توسط تایم خودداری کردم تا اینکه استدلال آنها را بخوانید در سالی که توسعه دهندگان واکسن‌های mRNA میلیون‌ها نفر را نجات داده‌اند و به احیای اقتصادهای جهانی کمک کرده‌اند، انتخاب ماسک امسال ممکن است بدترین انتخاب باشد.

  — Kurt Eichenwald (@kurteichenwald) 13 دسامبر 2021

  ماسک اغلب به دستکاری قیمت ارزهای دیجیتال مختلف با اقدامات و توییت های خود متهم شده است. قیمت بیت کوین پس از اینکه او گفت تسلا پذیرش آن را متوقف می کند سقوط کرد، اما پس از اینکه ماسک تأیید کرد که شرکت "احتمالا" به مشتریان اجازه می دهد دوباره با آن پرداخت کنند، افزایش یافت.

  مجله تایم اعلام می کند که شخص سال آن جایزه دریافت می کند. به کسانی که «خبرها را، چه خوب و چه بد، تحت تأثیر قرار دادند». الیویا رودریگو خواننده و ترانه سرا و بازیگر را به عنوان سرگرم کننده سال، سیمون بیلز ژیمناستیک به عنوان ورزشکار سال معرفی کرد و دانشمندان واکسن قهرمانان سال شدند.

  ماسک به توییت اعلامیه مجله با یک تشکر پاسخ داد. شما!»


  تگ ها:

  ایلان , ماسک , عنوان , شخصیت , تایم , انتخاب , راضی , نیستند


  v 16
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری