خبر

 • تک بورد - ایالات متحده برای اولین بار از چین پیشی گرفت و رهبر جهانی استخراج رمزنگاری شد

  ایالات متحده برای اولین بار از چین پیشی گرفت و رهبر جهانی استخراج رمزنگاری شد
  11 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ برای اولین بار ، ایالات متحده از چین پیشی گرفته و رهبر جهانی استخراج رمزنگاری شده است. به دنبال ماه ها مبارزه با ارزهای رمزنگاری شده توسط ملت آسیا ، که منجر به حرکت معدنچیان و شرکت های معدنی به مکانهای خوشایندتر شده است.

  علیرغم بیزاری آشکار دولت چین از ارزهای دیجیتال ، این کشور مدتهاست که مسئول بیشتر نرخ هش بیت کوین در جهان است - تا حدی به دلیل برق ارزانتر آن - 75 درصد سهم دارد. در سپتامبر 2019. اما امسال شاهد آن بوده ایم که چین بیش از هر زمان دیگری بر این صنعت فشار آورده است: سرکوب بزرگ در ماه مه منجر به تعطیلی کارگران معدنچیان شد. مقامات تعطیل کردن عملیات بیشتر در ماه ژوئن را آغاز کردند. و چین اخیراً همه معاملات رمزنگاری را غیرقانونی اعلام کرده است.

  طبق آمار منتشر شده توسط مرکز کمبریج برای امور مالی جایگزین ، سرکوب های جدید باعث شده است که سهم چین تنها در چند ماه 60 درصد کاهش یابد. در حال حاضر ، این عدد صفر است. رهبر جهانی استخراج رمزنگاری ">

  اعتبار تصویر: مرکز کمبریج برای امور مالی جایگزین

  ضرر چین از دیگر کشورهاست. سهم ایالات متحده از بثورات هش جهانی BTC از 17 درصد در آوریل به 35.4 درصد از پیشرو در جهان در ماه جولای رسید. قزاقستان در جایگاه دوم از 8 درصد به 18 درصد رسید ، در حالی که روسیه سوم پس از سه ماه قبل 6.8 درصد ، 11 درصد بود. کانادا با 9.6 share سهم چهارم است و فقط 3 in در آوریل بوده است.

  "کل روایت چین کنترل بیت کوین را اکنون به طور کامل از بین برده است " ، بواز سوبرادو ، داده های فین تک در لندن تحلیلگر ، به CNBC گفت.

  مهاجرت معدنچیان رمزنگاری از چین منجر به افزایش تقاضای قدرت برای کشورهایی شده است که آنها را وارد می کنند. یک تراکنش واحد بیت کوین ، شامل منابع مورد نیاز برای استخراج سکه و تأیید معامله ، می تواند تا 1700 کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) افزایش یابد. یک شرکت معدنی یک نیروگاه پنسیلوانیا خریداری کرد که برای 1800 معدنچی بیت کوین نیرو تولید می کند و افزایش تولید تا 2022 از بیش از 20000 معدنچی پشتیبانی می کند.

  در دیگر اخبار رمزنگاری ، اینتل این هفته تأیید کرد که اولین Arc خود را سری کارت های گرافیک ، Alchemist ، هیچ محدود کننده استخراج به سبک Nvidia LHR ندارد. ما همچنین شنیده ایم که نرم افزار جدید می تواند با استفاده از رمزنگاری دوگانه استخراج ، محدود کننده تیم green را دور بزند.

  افزایش علاقه به استخراج و افزایش ارزش سکه بر قیمت و در دسترس بودن کارت های گرافیک تأثیر می گذارد ، اگرچه هنوز شایعاتی درباره انویدیا وجود دارد. عرضه محصولات بیشتر در ماه ژانویه ، که با توجه به اینکه مردم حتی نمی توانند پیشنهادات فعلی آن را پیدا کنند یا از عهده آن برآیند ، عجیب به نظر می رسد. اما انتظار می رود که حرکت اتریوم از مدل اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) به بهبود وضعیت کمک کند.

  اعتبار تصویر: TimeShops

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری