خبر

 • تک بورد - اکنون Backblaze به معدنچیان Chia اجازه می دهد تا قطعات و مزرعه های موجود در ابر را ذخیره و ذخیره کنند

  اکنون Backblaze به معدنچیان Chia اجازه می دهد تا قطعات و مزرعه های موجود در ابر را ذخیره و ذخیره کنند
  14 روز و 10 ساعت قبل

  TL؛ DR: Backblaze ، شرکت ذخیره سازی ابری که به دلیل پاک کردن ارقام قابلیت اطمینان HDD در هر سه ماهه مشهور است ، اکنون خدمات خود را به جامعه Chia ارائه می دهد. ارز رمزنگاری شده برای تهیه نقشه و کشاورزی به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارد ، به نظر می رسد یک مورد مناسب (و یک فرصت تجاری) برای Backblaze و سیستم عامل ذخیره سازی ابری آن باشد.

  Chia همچنان صنعت انبار کردن را مختل می کند ، حتی با قیمت سخت کریپتو. این SSD باعث تولید SSD با مقاومت دیوانه کننده 54000 TBW می شود و فروش آن را برای تولید کنندگان بزرگی مانند Seagate و WD افزایش می دهد.

  اکنون ، Backblaze با اعلام ذخیره سازی آزمایشی طرح Chia خود را به باند Chia می رساند. و خدمات کشاورزی. با 5 دلار در ماه ، ماینرها می توانند به فضای 1 ترابایتی در بستر ابری B2 Backblaze دسترسی پیدا کنند ، که به گفته این شرکت بهینه سازی حافظه پنهانی ارائه می دهد که "برخی مزایا" را نسبت به قطعات کشاورزی با یک هارد دیسک فیزیکی استاندارد ارائه می دهد.

  توجه به این نکته مهم است که کاربران هنوز هم باید بلیط های اولیه / بخت آزمایی Chia را به صورت محلی ایجاد کنند ، سپس می توانند آنها را برای کشاورزی در سرورهای Backblaze بارگذاری کنند. اگرچه Backblaze می گوید با استفاده از ماشین حساب Chia و سایر وابستگی ها مانند نرخ رشد فضای شبکه و قیمت فعلی رمزنگاری ، استفاده از پلتفرم ابری B2 آن سودآور خواهد بود ، اما درآمد بالقوه فعلی قانع کننده به نظر نمی رسد.

  https://techbord.com Backblaze اکنون به معدنچیان Chia اجازه می دهد تا نقشه ها و مزرعه ها را در ابر ذخیره کنند

  به عنوان سخت افزار تام یادداشت می کند ، این ارقام در حال حاضر با 10 طرح به 6 دلار پوند در ماه کاهش می یابد که توسط ماشین حساب Chia تخمین زده شده است (ساده شده است) ، در حالی که نسخه پیشرفته (که رشد فضای فضایی را در نظر می گیرد) درآمد 7 ~ بیش از شش -ماهه اگر چیا در این مدت ناگهان از نظر ارزش منفجر نشود ، این هزینه صرف 30 دلار در مدت شش ماه برای کسب 7 دلار است. سنگسارها

  با این وجود ، Backblaze این سرویس را به کاربرانی هدف گرفته است که "قبلاً" به کار کشاورزی مشغول بوده اند و اکنون به دنبال راه حل های ذخیره سازی برای قطعات خود با قفسه های خالی روبرو هستند. " برای نیاز به فضای ذخیره سازی زیاد ، Backblaze برای هر کاربر سقفی 100 ترابایتی را برای ذخیره سازی قطعات Chia در نظر گرفته است ، در حالی که افرادی که حتی نیاز بیشتری دارند می توانند با تیم فروش شرکت در تماس باشند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری