techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند

اپل می تواند از ابتدای سال جاری سرویس اشتراک پادکست پرداخت شده ای را با برنامه های اصلی و منحصر به فرد راه اندازی کند. علاوه بر این ، اپل در تلاش برای جذب سازندگان محتوا به سیستم عامل خود ، می تواند به سازندگان اجازه دهد درآمد بیشتری از طریق دریافت پادکست های جداگانه کسب کنند.

فعالیت خدمات اپل در سالهای اخیر قوت به قوت دیگری پیدا کرده است ، کوپرتینو Apple Arcade ، TV + و اخیراً Fitness + را به لیست خدمات پولی خود اضافه کرده است. بسیاری از ما احساس کردیم که فقط یک مسئله زمانی است که این شرکت گزینه "Podcasts +" مبتنی بر اشتراک با محتوای اصلی را ارائه می دهد. اکنون ، به نظر می رسد که زمان ممکن است بر روی ما باشد ، زیرا صادقانه ، چه کسی اشتراک دیگری نمی خواهد؟

اطلاعات گزارش می دهد که اپل در حال مذاکره با شرکت های تولیدی در مورد یک سرویس پادکست جدید و پرداخت شده است - خدماتی که اپل می تواند مانند Spotify ، SiriusXM و Amazon را بپذیرد.

بلومبرگ نیز با استناد به منابع خود در این مورد سنجیده است و ادعا می کند که سرویس اشتراک پادکست اپل در سال 2021 راه اندازی می شود ، نشان می دهد که ما می توانیم در مورد سخنرانی WWDC اپل در مورد آن اطلاعات بیشتری بشنویم ژوئن. مانند TV + ، یک سرویس پادکست پولی از طرف اپل دارای برنامه اصلی است که برای جلب مشتری از سیستم عامل های دیگر طراحی شده است.

در حالی که سایر سرویس های اپل مدل اشتراک ماهانه یا سالانه سنتی را اتخاذ می کنند ، اطلاعات ادعا می کند که اپل همچنین ممکن است به مشتریان اجازه دهد پادکست های جداگانه خریداری کنند. این می تواند ضمن ایجاد فرصت برای کسب درآمد بیشتر ، به انعطاف پذیری بیشتر برای مشتریان منجر شود. این رویکرد جالبی است که می تواند خدمات اپل را نسبت به سیستم عامل های رقیب برتر کند.

اپل بیش از یک دهه است که نام بزرگی در صنعت پادکست است. اگرچه این شرکت از نظر تاریخی پادکست ها را بصورت رایگان ارائه داده است ، اما Spotify و Amazon هم در محتوای اختصاصی و اصلی برای سیستم عامل های خود سرمایه گذاری می کنند. و با توجه به تمرکز اپل بر خدمات هر سال که تقویت می شود ، یک سرویس اشتراک پادکست مرحله بعدی منطقی و مسلماً اساسی به نظر می رسد.

اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
tech-culture/اپل-می-تواند-سرویس-اشتراک-پادکست-را-در-سال-2021-راه-اندازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.