خبر

 • تک بورد - اپل موفق به جلوگیری از مارک تجاری

  اپل موفق به جلوگیری از مارک تجاری "Swatch" خط "یک چیز دیگر" نمی شود
  27 روز و 12 ساعت قبل

  با شنیدن کلمات "یک چیز دیگر" چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ بیشتر خوانندگان این سایت آن را با استیو جابز مرتبط می کنند ، عبارتی که او دوست داشت هنگام اعلام محصولات جدید در پایان رویدادهای اپل از آن استفاده کند. اما کوپرتینو موفق نشده است که ساعت ساز Swatch مارک تجاری این خط را در انگلستان متوقف کند.

  اپل و سواچ سالهاست که در گلوی یکدیگر قرار دارند. این کار در سال 2015 آغاز شد که شرکت سوئیسی مانع از این شد که اپل پوشیدنی خود را iWatch بنامد. در سال 2017 ، اپل به دلیل استفاده از شعار "تیک متفاوت" برای تبلیغ ساعتهای Bellamy با قابلیت NFC ، شکایتی را علیه Swatch مطرح کرد ، اما دادگاهی در سوئیس حکم اپل را صادر کرد. سواچ ادعا كرد كه این گفته از یك مبارزات انتخاباتی در دهه هشتاد ناشی شده است كه از خط "همیشه متفاوت ، همیشه جدید \" استفاده می كرد

  \

  اپل ادعا می کند که Swatch هنگام تلاش برای ثبت عبارت "یک چیز دیگر" اپل را تقلید می کند ، وکلای این شرکت معتقدند که این اقدام "بدخیمی" بوده است

  "من این کلمه را استفاده می کنم "تقلید مسخره آمیز \" وجود دارد تا شامل نوع رفتار ترولینگ ، سو bad نیت سو mal استفاده از علامت ، "Jaani Riordan ، وکیل اپل \" باشد.

  قاضی لندن ، ایان پورویس ، خبرهای بدی به کوپرتینو داد این هفته. وی اذعان داشت که اگرچه تلاش Swatch برای ثبت این خط اقدامی برای آزار Apple بود ، اما سازنده آیفون نمی تواند استفاده از آن را مسدود کند. پورویس همچنین گفت که اپل نتوانسته است نمونه هایی از تقلیدهای تقلیدی را ارائه دهد.

  https://techbord.com برای جلوگیری از مارک تجاری Swatch

  کلمبو ، خط \" یک چیز دیگر "را خیلی زود قبل از مشاغل هرزنامه کنید

  قاضی اضافه کرد که این عبارت احتمالاً از کارآگاه تلویزیونی دهه 70 کلمبو ، با بازی پیتر فالک نشات گرفته است. هواداران ممکن است لحظه ای را به یاد بیاورند که به نظر می رسد افسر سیگار برگ دوست مصاحبه با یک مظنون را به پایان می رساند ، فقط قبل از اینکه در دروغ گرفتار شود ، برگردد و "فقط یک چیز دیگر" را بپرسد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری