خبر

 • تک بورد - اپل قوانین سختگیرانه آزمایش کووید را برای کارکنان واکسینه نشده خود وضع خواهد کرد

  اپل قوانین سختگیرانه آزمایش کووید را برای کارکنان واکسینه نشده خود وضع خواهد کرد
  5 روز و 19 ساعت قبل

  اگرچه اپل یکی از معدود شرکت های فناوری است که واکسیناسیون را برای کارکنان اجباری نمی کند ، اما قوانین جدیدی برای کارکنان واکسینه نشده وجود دارد: آنها مجبور می شوند هر بار که می خواهند وارد دفتر شوند ، آزمایش کووید -19 را انجام دهند.

  بلومبرگ گزارش می دهد که آزمایش روزانه برای کارکنانی که حاضر نمی شوند وضعیت واکسیناسیون خود را به اپل گزارش دهند ، اعمال خواهد شد. در مقابل ، کارکنان واکسینه شده باید هفته ای یکبار آزمایش سریع انجام دهند.

  فقط کارمندان شرکت واکسینه نشده اپل ملزم به انجام آزمایشات روزانه هستند. از کارگران واکسینه نشده در فروشگاه های خرده فروشی این شرکت خواسته می شود که هفته ای دوبار به جای هر روز سر کار ، آزمایش دهند. کارکنان خرده فروشی واکسینه شده هنوز باید هر هفته آزمایش های سریع انجام دهند.

  اپل از کارکنان خود می خواهد تا 24 اکتبر وضعیت واکسیناسیون خود را که دیرتر از مهلت قبلی سپتامبر است گزارش دهند و همچنین باید مدرکی را نشان دهند وضعیت آنها در روزهای آینده الزامات آزمایش جدید از 1 نوامبر اجرایی می شود.

  https://techbord.com اپل آزمایش دقیق Covid قوانین مربوط به کارکنان واکسینه نشده

  آزمایش های سریع در خانه از دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی اپل در دسترس خواهد بود. یک آزمایش تنها 15 دقیقه طول می کشد ، و نتایج باید از طریق یک برنامه داخلی گزارش شوند. با توجه به افزایش موارد ابتلا به کووید -19 که توسط نوع دلتا تحریک شده است ، یک ماه به دفاتر بازگردید. در آگوست ، مجدداً نیاز به بازگشت به کار را تا اوایل سال 2022 به تأخیر انداخت. با وجود اینکه دستور آزمایش روزانه به زودی فرا می رسد ، آخرین راهنمای شرکت این است که کارکنان باید حداقل سه روز در هفته از ژانویه در دفتر کار کنند. کارکنان قبل از بازگشت مجبور به اخطار یک ماهه می شوند.

  سیاست های واکسیناسیون اپل مطمئناً به سختی بسیاری از شرکت های دیگر نیست. فیس بوک ، Netflix و Google ، والت دیزنی ، Uber ، مایکروسافت ، Lyft ، چندین بانک بزرگ و بسیاری دیگر همه به واکسن برای کارگران نیاز دارند.

  اعتبار تصویر (مرکز): Jernej Furman

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری