خبر

 • تک بورد - اپل برای تهیه پادکست برای کودکان با Common Sense Media همکاری می کند

  اپل برای تهیه پادکست برای کودکان با Common Sense Media همکاری می کند
  17 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: پادکست ها در طول سال گذشته به اوج جدیدی رسیده اند و اپل با کمک نمایش Common Sense Media به دنبال این است که با تدوین نمایش های ویژه کودکان ، از این منحنی جلو بماند. این به اپل کمک می کند تا با تهدید سلطه خود Spotify در محتوای صوتی مقابله کند.

  اپل با Common Sense Media همکاری می کند ، یک موسسه غیرانتفاعی که به دلیل بازبینی فیلم های آموزنده برای والدین شناخته می شود. این مشارکت به اپل امکان می دهد پادکست ها را به طور خاص برای کودکان درست کند. این مجموعه به چهار مجموعه اصلی تقسیم خواهد شد:

  زمان داستان: داستان پردازی مبتنی بر یک داستان دیگر !: داستانهایی مبتنی بر رمز و رازها و درام های اکشن بچه ها بهترین چیزها را می دانند: نمایش های مشهوری که توسط خود بچه ها انتخاب می شوند انتخاب های مشترک رسانه های حس مشترک: خانواده خاص نمایش های دوستانه انتخاب شده توسط Common Sense Media

  این مجموعه ها ماهانه به روز می شوند تا "لحظات مهم تاریخی و فرهنگی " را منعکس کنند. به عنوان مثال ، فوریه ممکن است صدای سیاهان برجسته را به دلیل ماه سیاه تاریخ برجسته کند. در حال حاضر ، پادکست های سازندگان مانند Tinkercast ، Gen-Z Media ، Tumble ، Rebel Girls و Nickelodeon در این مجموعه ها وجود دارد.

  در سال گذشته چشم انداز پادکست بسیار رشد کرده است. در تحقیقی که نشان می دهد Spotify با پشت سر گذاشتن اپل در زمینه پادکست ، نشان می دهد که بسیاری از برنامه های پادکست دیگر مانند PocketCasts ، Google Podcasts و Stitcher در سال گذشته در مقایسه با سال 2019 افزایش قابل توجهی در استفاده داشته اند. Apple Podcasts تنها برنامه ذکر شده که در واقع اندکی کاهش یافته است.

  بسیاری از بچه ها نیز مجبور شدند در سال 2020 با استفاده از Zoom یا Google Classroom به مدرسه مجازی بروند. در نتیجه ، این به بچه هایی که به محتوای صوتی بیشتری از جمله پادکست گوش می دهند وام می دهد.

  TechCrunch به گزارش NPR اشاره می کند که نشان می دهد 15٪ از بزرگسالان در ایالات متحده به صدای صوتی کلمات گفته شده کودکان گوش می دهند. تحقیقات همچنین نشان داده است که 89٪ کودکانی که به پادکست گوش می دهند زیر 8 سال بودند. این تمرکز بر محتوای کودکان از طرف اپل احتمالاً Spotify و سایر افرادی را که محتوای کودک پسند خود را در برنامه های جداگانه قرار می دهند به چالش بکشد. به نظر می رسد اپل جمع آوری محتوای بزرگسالان و کودکان را به یک برنامه پادکست ترجیح می دهد که در آن والدین با استفاده از Screen Time کنترل خود را حفظ کنند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری