خبر

 • تک بورد - اپل از کارمند سابق خود به دلیل افشای اسرار تجاری در رسانه ها شکایت کرد

  اپل از کارمند سابق خود به دلیل افشای اسرار تجاری در رسانه ها شکایت کرد
  1 روز و 3 ساعت قبل

  اپل با طرح شکایت از سیمون لنکستر ، مهندس اسبق و مهندس طراحی محصول سابق اپل ، وی را به فروش اسرار تجاری به یک رسانه ناشناس متهم کرد. لنكستر 11 سال را در اپل گذراند و در آنجا درگیر ساخت نمونه اولیه و طراحی سخت افزار از جمله Macbook ، iPad و iMac از جمله "محصولات منتشر نشده اپل" بود. اطلاعات حساس خارج از نقش شغلی او و سپس آن را با خبرنگار رسانه ای برای پوشش مطلوب Arris Composites ، یک شرکت طراحی مواد

  این دادخواست ، که برای اولین بار توسط اپل اینسایدر گزارش شد ، ادعا می کند که سام لنکستر گفتگوها را با خبرنگار رسانه ای خود در نوامبر 2018 آغاز کرد ، و در طول سال آینده این دو به ارتباطات تلفنی ، پیامکی و الکترونیکی ادامه دادند. وی اطلاعات مربوط به "محصولات سخت افزاری منتشر نشده اپل ، تغییر ویژگی های اعلام نشده محصولات سخت افزاری موجود و اعلامیه های محصولات آینده " را مبادله کرد تا بتواند پوشش مثبتی را برای استارتاپی که پس از ترک اپل در نوامبر 2019 به آن پیوسته است ، بدست آورد.

  Apple Versus Lancaster توسط Mike Wuerthele

  اپل می گوید تحقیقات داخلی نشان داده است که لنکستر در چندین نوبت از دستگاه های صادر شده توسط شرکت برای ارسال اطلاعات محرمانه ای که خبرنگار خود درخواست کرده است استفاده می کند ، انتخاب می کند که گاهی اوقات ملاقات کند شخص وی همچنین در جلسه ای با عنوان "پروژه X" با وجود اینکه از او دستورالعمل دیگری داده شده بود شرکت کرد و آخرین روز خود را در شرکت با بارگیری "تعداد قابل توجهی" اسناد مخفی اپل برای کمک به او در محل کار جدید خود ، Arris Composites گذراند.

  ارتباطات لانكاستر با رسانه های ناشناس وی پس از استعفا از طرف وی عمیق تر شد ، در حالی كه خبرنگار اسرار تجاری سرقتی را با استناد به منبع "منبع" در اپل منتشر كرد. در این دادخواست "احتمالاً" اشاره شده است كه اطلاعات سرقت شده توسط كارمند سابق تا به امروز سو misاستفاده شده است.

  اپل خواستار محاكمه منصفه شده و لانكاستر را به تخلفات متعدد ، از جمله دفاع متهم كرده است. قانون راز تجارت و نقض قرارداد کتبی.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری