خبر

 • تک بورد - اولین

  اولین "ورزشگاه ورزشی" جهان که در توکیو افتتاح می شود ، به مربیان حرفه ای اعضا پیشنهاد می کند
  9 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با توجه به آنچه می تواند به بحث در مورد اینکه "esports" یک ورزش "واقعی" است ، دامن بزند ، اولین سالن بدن سازی جهان که به طور خاص برای بازیکنان طراحی شده است ، در توکیو افتتاح می شود و به اعضا آموزش چندین عنوان محبوب را می دهد.

  مجتمع سانكاكو (از طریق كوتاكو) گزارش می دهد كه سالن بدنسازی مستقر در توكیو ، كه شباهت به یك کافی نت سنتی دارد ، مربیگری حرفه ای بصورت آنلاین و حضوری از تیم های اسپورت را برای برخی از ژاپن ارائه می دهد. محبوب ترین بازی ها: Valorant ، League of Legends ، Rainbow Six Siege ، Identity V و Puyo Puyo.

  https: / /techbord.com اولین

  ورزشگاه" ورزشگاه "به نام مناسب از همکاری بین مترو توکیو و Geshipi است ، و برای یک شکاف سه ساعته در یکی از رایانه های شخصی 13 دلار هزینه می شود. متناوباً ، گیمرها برای دسترسی روزانه می توانند ماهیانه 50 دلار حق عضویت پرداخت کنند. مانند یک سالن ورزشی استاندارد ، جلسات آموزشی از افراد حرفه ای هزینه اضافی دارد - 25 دلار در هر ساعت در این مورد.

  اعضای سازمان هایی از جمله Crest Gaming ، JeSU و Glory Be Esports برای کمک به ورزشکاران در بهبود مهارت های خود در دسترس خواهند بود . دکسرتو می نویسد که یک مسیر مستقیم برای تبدیل شدن به حرفه ای گزینه ای برای بازیکنانی است که یک دوره آنلاین خاص را با Crest Gaming می گذرانند ، که می تواند منجر به یک امتحان هر سه ماه شود.

   https://techbord.com اولین

  The Esports ورزش فقط برای افراد حرفه ای یا آماتور نیست. این وب سایت می گوید که از گیمرهای باتجربه و کسانی که در رایانه های شخصی بازی تازه وارد هستند یا قوانین بازی را نمی فهمند ، استقبال خواهد کرد.

  این مکان خیلی عظیم نیست ، در حال حاضر فقط دوازده کامپیوتر در دسترس است ، اما به نظر می رسد بر کیفیت بر کمیت تأکید داشته باشید. سالن ورزشی Esports در تاریخ 19 مه افتتاح می شود. در صورت موفقیت در تجارت توکیو از دیدن تعداد بیشتری از این سالن های ورزشی تعجب نکنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری