خبر

 • تک بورد - اولین تریلر راه اندازی مجدد فیلم Resident Evil را مشاهده کنید

  اولین تریلر راه اندازی مجدد فیلم Resident Evil را مشاهده کنید
  14 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سونی اولین تریلر رسمی بازی Resident Evil: Welcome to Raccoon City ، راه اندازی مجدد سری فیلم Resident Evil را منتشر کرد. این فیلم توسط یوهانس روبرتز نوشته و کارگردانی شده است و بر اساس رویدادهای بازی اول و دوم است. در آن بازیگرانی از بازیگران تا حد زیادی ناشناخته حضور دارند و در برخی مواقع ، CGI کمی ضعیف به نظر می رسد. اما بیایید یک لحظه از آن بگذریم.

  طرفداران ورودی های اولیه این حق رای بلافاصله تماس های مستقیم با اولین بازی ها را تشخیص می دهند ، مانند صحنه ای که زامبی ها روی جسد انسان تپش می زنند و صحنه آغازین بازی دوم با کامیون تانکر رانده شده توسط زامبی ها.

  نیمه دوم تریلر توسط "Non Blondes" روی "چه خبر است" تنظیم شده است و نشان می دهد که تیم از اولین بازی در عمارت رها شده اسپنسر نفوذ می کند.

  < p> من نمی توانم به طور قطعی بگویم که آیا این فیلم "خوب" خواهد بود ، اما مطمئناً به نظر می رسد که طرفداران نوستالژی دوستدار حق رای دادن را تامین کند. بسیاری از هیولاهای اصلی در تریلر ظاهر می شوند ، و البته برای توجیه رتبه R آن تظاهر و فحاشی زیادی وجود دارد.

  روبرتز در مصاحبه با IGN گفت که می خواهد وحشت را به فیلم بازگرداند حق امتیاز. روبرتز افزود: "در این فیلم ترساندن مردم و ایجاد فضایی تاریک و وحشتناک که احساس می کردم در فیلمهای قبلی که اکشن بیشتری بودند ، وجود نداشت ، برای من بسیار مهم بود.

  < p> رزیدنت اویل: به Raccoon City در 24 نوامبر به سینماها خوش آمدید.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری